_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

امکان هدیه دادن نسخه دیجیتال بازی های اکس باکس وان در راه است هدیه ای شایسته

در حال حاضر هیچ یک از کنسول های اکس باکس وان، PS4 و نینتندو سویچ امکان هدیه دادن یک بازی را به‌صورت آنلاین ندارند، این قابلیت مدتی است که در سرویس استیم وجود دارد، اما به‌نظر می‌رسد مایکروسافت در این زمینه نیز پیشتاز شده و می‌خواهید این قابلیت مفید را به اکس باکس وان اضافه کند.

بسیاری از کاربران اکس باکس وان درخواست اضافه شدن قابلیت هدیه دادن بازی ها به دیگر کاربران را داشتند، به‎‌نظر می‌رسد مایکروسافت بالاخره صدای کاربران را شنیده و در نظر دارد تا این خواسته را جامه عمل بپوشاند.

امروز در توییتی Yabarra معاون بخش اکس باکس مایکروسافت در پاسخ به سوال طرفداری که پرسیده بود آیا امکان هدیه دادن بازی های اکس باکس فراهم خواهد شد، پاسخ داد:

خیلی دور نیست!

در توییت جداگانه دیگر Yabarra عنوان داشت که تیم اکس باکس در پی فراهم‌آوردن امکان پاک کردن بازی های که در آنها دستاوردی کسب نشده از لیست دستاوردها است، این قابلیت پیش از این به PS4 اضافه شده بود.

در خبر دیگری عنوان شده که شوتر اختصاصی پلتفرم اکس باکس یعنی هیلو ۵ به‌روزرسانی جدیدی را دریافت خواهد کرد تا امکان اجرای آن با کیفیت ۴K واقعی در اکس باکس وان اکس که در انتهای سال جاری میلادی عرضه خواهد شد، فراهم گردد. بنابراین هیلو ۵ نیز به لیست بازی های بهبود یافته برای اکس باکس وان اکس افزوده خواهد شد. شایان ذکر است عناوین این لیست بازی های منتشر شده ای هستند که برای اجرا باکیفیت ۴K روی اکس باکس وان اکس به‌روز خواهند شد.

درنهایت باید یادآوری کنیم که اکس باکس وان اکس در تاریخ ۷ نوامبر با قیمت ۵۰۰ دلار عرضه خواهد شد.

منبع :

GAMESPOT

1347 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,