مایکروسافت در ادامه سیاست های خود و اقداماتش مبنی بر کمرنگ تر کردن هر چه بیشتر مرز میان استور های خود، امکان خرید بازی های اکس باکس وان را از طریق استور ویندوز ۱۰ فراهم کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

خرید بازی های اکس باکس وان از طریق کامپیوتر های شخصی بسیار آسان تر شده است. از حالا استور ویندوز ۱۰ به شما این اجازه را خواهد داد تا هر بازی اکس باکس وانی که در این استور قرار گرفته است را خریداری کنید. هرچند که قبلا هم خرید بازی هایی که شامل قابلیت Xbox Play Anywhere می شدند، به دلیل اینکه این بازی ها برای کامپیوتر های شخصی نیز ارائه شده بودند، از طریق کامپیوتر های شخصی امکان پذیر بود. حالا با فراگیر شدن این قابلیت، قادر خواهید بود تا بازی هایی که فقط برای اکس باکس وان ارائه شده اند را نیز خریداری کنید.

 از حالا می توانید بازی های کنسول اکس باکس ( و البته بازی های کامپیوتر های شخصی) را از طریق استور ویندوز ۱۰ خریداری کنید؟ هنگام جستجو “Available on” را انتخاب کنید!

pic.twitter.com/Hi0mkKHK1p

— مایک ایبارا @XboxQwik) June 27, 2017)

به منظور تطبیق پیدا کردن استور با این تغییر، فیلترهای جدیدی نیز در استور ویندوز قرار داده شده است. حالا می توانید بازی ها را طبق دسته بندی Available on مرتب کنید، که شامل گزینه های همه دستگاه ها، desktop و اکس باکس می شود. زمانی که وارد صفحه یک بازی شوید همانطور که هر برنامه یا آیتم دیگری را  در استور ویندوز خریداری می کردید می توانید اقدام به خرید آن بازی کنید.

مایکروسافت با اقداماتی که داشته تا حدی مرز میان استور های خود را کمرنگ تر کرده است. برای مثال، استور ویندوز از آوریل به کاربران این اجازه را داده است که نرم افزار های مختلف را از طریق کامپیوتر های شخصی خود بر روی اکس باکس وان خودشان نصب کنند. فراهم کردن امکان خرید بازی های اکس باکس وان از طریق استور ویندوز نیز در همین راستا و همچنین به منظور آسایش هر چه بیشتر کاربران می باشد.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

95 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,