کمپانی مایکروسافت با عرضه کنسول Xbox One X در پایان سال جاری میلادی جایگاه برتر سخت افزاری خود را که در اول نسل هشتم از دست داده بود پس خواهد گرفت و در کنار آن همیشه سرویس های فوق العاده ای همانند Xbox Game Pass برای ارائه به مخاطبان در دست دارد. ولیکن از لحاظ بازی‌های انحصاری وضعیت تولیدات مایکروسافت آنچنان خوشایند بازیبازان نمیباشد به همین واسطه سوال بسیاری از خبرنگاران از مسئولان عالی رتبه بخش Xbox درباره آینده بازی‌های انحصاری است. در ادامه با کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

حال Rocket Beans TV در گیمزکام به سراغ مدیر بازایابی بخش Xbox یعنی آقای آرون گرینبرگ رفت و از وی درباره آینده بازی‌های انحصاری Xbox سوال پرسیده است. وی اینگونه پاسخ داد:

“یکی از چیزهایی که ما درباره آن فکر کردیم این است که چه زمانی درباره بازی‌های جدید صحبت کنیم؟ فیل اسپنسر و من پیش‌تر درباره این قضیه صحبت کرده بودیم. برای مثال استودیو The Coalition به سختی مشغول چندین کار مختلف هست و ما در حال حاضر درباره آنها صحبتی نخواهیم کرد. و ۳۴۳ همینطور آنها در حال گسترش Halo Wars 2 هستند، ولی ما درباره کارهای دیگر آنها صحبتی نخواهیم کرد.”

“فکر کنم در گذشته ما در مورد اینکه در آینده در مورد چیز هایی که قراره بیایند، صحبت کرده‌ایم. بنابراین شما متوجه خواهید شد که ما بر روی بازی‌های که در تعطیلات و بهار پیش رو عرضه خواهند شد تمرکز کرده ایم. ما چیزهای بسیار بیشتری در دستور کار داریم. چیزهایی که مردم تاکنون درباره آنها خبری نشینده‌اند. بازی‌های جدید، کارهایی که توسط استودیو های موجود در حال ساخت است. پس بازیبازان باید خیالشان از سرمایه گذاری ما در اکس باکس اسوده باشد. محتوای بسیاری در حال تولید است، بعضی از آن عناوین عالی هستند، و بعضی از آنها شما را هیجان زده خواهند کرد. اما ما میخواهیم صبرکنیم و چیزی را لو ندهیم. ما میخواهیم زمانی درباره آنها صحبت کنیم که اماده باشند. منظور من این است که در تعطیلات امسال جدا از عناوین انحصاری به اندازه کافی بازی برای تجربه وجود دارد همانند FIFA 18, Shadow of War, Assassin’s Creed, Call of Duty, Destiny, Star Wars و تمامی آنها مولتی پلتفرم هستند، چگونه میتوانید برای تجربه این بازیها زمان ایجاد کنید ؟”

“یکی از نکات خوب Xbox One X این است که بازی‌های شما بر روی این کنسول زیباتر خواهند بود و بهتر است بر روی این کنسول به بازی کردند بپردازید. هر نوع بازی ایی که شما طرفدار آن باشید میتوانید بدانید که بر روی Xbox One X خارق العاده به نظر خواهد رسید، بسیار شگفت انگیز است. بنابراین ما واقعا سخت به دنبال ساخت پلتفرم برتر برای بهترین نمایش بهترین بازیها هستیم. چه میخواهند انحصاری باشند و چه نباشند. ما میدانیم که این امر برای بسیاری از مخاطبین مهم است. این یک منفعت سرمایه گذاری برای Xbox One X است.”

امیدواریم صحبت های آرون گرینبرگ درست باشد و در اینده شاهد عناوین بزرگ انحصاری از سمت مایکروسافت باشیم.

منبع :

Gamingbolt

4 پست
علی رادمان
دانشجوی نرم‌ افزار
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,