xbox-one-review

مدتی است که دنیای بازی های رایانه ای در بخش کنسول ها شاهد اخبار متنوعی است، اخباری در رابطه با نسل بعدی کنسول های Nintendo و PlayStation و همچنین اکس باکس وان، اما اگر از خبرهای پیرامون کنسول های دیگر بگذریم، حتما شنیده اید که مایکروسافت از زبان فیل اسپنسر، مدیر بخش اکس باکس اعلام کرده بود که ما قصد نداریم همچون رقبا کنسول جدیدتر از اکس باکس وان یا حتی نسخه میان نسلی عرضه کنیم. اما به نظر می رسد این موضوع صحت ندارد.

اخیرا تصاویری در فضای اینترنت توسط وبسایت NeoGAF منتشر شده است که نشان می دهد این موضوع با آن چیزی که کاربران تصور می کنند تفاوت دارد، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، می بینید که مایکروسافت مدت هاست در حال توسعه نسل جدیدی از اکس باکس وان است در این تصویر به طور واضح کلمه 二番 دیده می شود که در جلوی اکس باکس وان قرار گرفته است، این واژه به معنی دومین است.

xbox-one-ii-768x576

بر اساس این تصویر مایکروسافت از فوریه سال ۲۰۱۵ توسعه این نسل را آغاز کرده است و ظرفیت تولید این نسخه ۴۰۰ هزار دستگاه در هفته بوده است که در مجموع ۱.۲ میلیون دستگاه در ماه می شود، اگر تاریخ آغاز به تولید این دستگاه را تا به الان بررسی کنیم، متوجه خواهیم شد که ردموندی ها تا همین امروز ۳.۶ میلیون دستگاه از اکس باکس وان ۲ تولید کرده است و تا زمان نمایشگاه E3 2016 که احتمال می رود این نسخه از سوی شرکت معرفی شود، تعداد ۵ میلیون دستگاه تولید خواهد شد.

برای مشخص شدن این موضوع باید صبر کرد تا دید در این نمایشگاه چه اتفاقی خواهد افتاد و آیا این خبر صحت دارد یا خیر. نظر شما در رابطه با نسل دوم اکس باکس وان چیست؟

منبع :

GAMINGBOLT

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مهدی اخلاقی
پاسخ دهید پنجشنبه 8 اردیبهشت 1395

二番
oh my god 🙂

kian
پاسخ دهید پنجشنبه 8 اردیبهشت 1395

فک کنم از بین همه ی بخش های مایکروسافت ,بخش ایکس باکش بدترین روش رو برای سوپرایز کردن مردم داره
حالا هدفشون از این کنسول جدید چی هست؟
ps4k که برای تجربه ی بهتر ps vr بهینه شده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,