به تازگی با خبر شدیم که شرکت مایکروسافت ساعاتی پیش بیلد جدیدی را برای کاربران اینسایدر حلقه آلفا اکس باکس وان عرضه کرده است. همان طور که اطلاع دارید ردموندی ها در روز های اخیر به روز رسانی های زیادی را برای کاربران اینسایدر اکس باکس وان منتشر کرده اند که اکثرا آن ها بر روی رفع باگ های موجود تمرکز دارند. در بیلد تازه منتشر شده نیز همین روند ادامه داشته است تا بهبود های مورد نظر این شرکت حاصل شود.

در بیلد جدید که با شماره نسخه rs2_release_xbox_1705.170505-1900 منتشر شده شاهد بهبود های فراوان در بخش های مختلف از جمله رابط کاربری هستیم. در این بیلد باگ های مربوط به نمایش و دسته بندی محتوا بر اساس حروف الفبا رفع شده است. همچنین باگ های مربوط به نمایش صحیح بازی ها و برنامه های نصب و حذف شده و مشکلات مربوط به جلوگیری از شرکت کاربران در مسابقات گوناگون نیز رفع شده اند.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Saeid
پاسخ دهید دوشنبه 18 اردیبهشت 1396

استور خرابه؟!!!

امین
پاسخ دهید دوشنبه 18 اردیبهشت 1396

سلام
استور اپدیت داد خراب شد . همه اینطوری شدن انگار . چه کنیم؟ ایا راه کاری هست؟

وحید
پاسخ دهید دوشنبه 18 اردیبهشت 1396

آقا من یه سرچی کردم ،یه راه حلی پیدا شده، یبار با vpn وارد استور بشین درست میشه، واسه من ک درست شد،الان هم با نت ایرانسل چک کردم درست شده هم با نت وای فای مخابرات،

امین
پاسخ دهید دوشنبه 18 اردیبهشت 1396

ما که وی پی ان نداریم چه کنیم؟

hamidxerxes
پاسخ دهید دوشنبه 18 اردیبهشت 1396

استور من درست شد خودش

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,