به نظر می رسد که اکس باکس وان به زودی قابلیت ویرایش صفحه اصلی و کپی تمام بازی ها در هارد خارجی دریافت می کند، Xbox Dynasty ویژگی های آینده در Xbox Insider Hub را مشاهده کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

فهرست تغییرات:

 • تمام بازی ها و برنامه ها را کپی کنید: با آخرین به روز رسانی بازی ها را کپی کنید. اگر می خواهید کل مجموعه بازی خود را به هارد دیسک خارجی کپی کنید، می توانید از گزینه “Copy / move all” لذت ببرید.
 • ویرایش صفحه اصلی (start screen): با آخرین به روز رسانی، شما می توانید به راحتی صفحه اصلی خود را ویرایش کنید و با توجه به نیاز های خود آن را شخصی سازی کنید. دوستان و یا بازی های موردعلاقه را روی صفحه اصلی قرار دهید.

این خبر خوبی است که بسیاری از صاحبان اکس باکس چند ماه منتظر شنیدن آن بودند. در حالی که قادر به کپی کردن تمام بازی ها و برنامه های خود هستید، این ویژگی کوچکی است و من بیشتر منتظر ویژگی شخصی سازی صفحه اصلی هستم. می خواهم تعدادی از پنل ها را تغییر دهم و مخاطبین خاصی که اکثرا با آن ها ارتباط برقرار می کنم را به صفحه اصلی پین کنم. شما منتظر چه چیزی هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع : وینفون
812 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mgh2010sss)meysam)
پاسخ دهید دوشنبه 16 مرداد 1396

دوستان برنامه ۸ دلاری Torrex pro رایگان شده
فکر کنم برنامه خوبی باشه
از زبان فارسی هم پشتیبانی میکنه
لطفاً معرفی کنید

  پژمان قادرنژاد
  پاسخ دهید دوشنبه 16 مرداد 1396

  سلام میثم جان، برنامه رایگان نشده و هنوزم ۸ دلاره

   mgh2010sss)meysam)
   پاسخ دهید دوشنبه 16 مرداد 1396

   من همین امروز صبح گرفتم رایگان شده بود
   برنامه AppRaisin رایگان شدنش رو اعلام کرده

mgh2010sss)meysam)
پاسخ دهید دوشنبه 16 مرداد 1396

تازه به مدت ۹ روز هم رایگانه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,