XboxOneUpdate

اگر در جریان اخبار اکس باکس باشید حتما می دانید که ابتدای ماه مارس ردموندی ها نسخه ی پیش نمایش بروزرسانی نرم افزاری را برای نسخه وان کنسول خود منتشر کردند و حال پس از گذشت کمتر از یک ماه مایکروسافت روز گذشته نسخه ی رسمی این بروزرسانی را برای تمامی دارندگان کنسول Xbox One منتشر کرد و ازین پس کاربران می توانند از ویژگی های جدید این بروزرسانی در کنسول خود بهره ببرند. 

xbox one

پس از این بروزرسانی قابلیت های جدیدی در نرم افزار Accessories در ویندوز ۱۰ اضافه شده است، در این برنامه صفحه ای ایجاد شده است که اطلاعاتی همچون میزان باتری و جزئیات وسایل متصل شده به دستگاه را نشان می دهد البته این قابلیت پیش از این در نرم افزار Xbox One موجود بود. همچنین پس از این بروزرسانی بخش اتصال دسته های اکس باکس نیز بهبود بسیاری پیدا کرده است.

اما یکی از ویژگی های بارز اضافه شده پس از این بروزرسانی امکان خرید آسان بازی های اکس باکس ۳۶۰ توسط کاربران است، پیش از این کاربران برای دریافت بازی های کنسول قبلی باید مراحل مختلفی را طی می کردند، اما از این پس به راحتی با وارد کردن حساب کاربری خود می توانند این کار را انجام دهندو به راحتی از بازیهای ۳۶۰ در One لذت ببرند.

منبع :

VG247

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,