xbox-one-s-hero-3

رشد خوب کنسول جدید مایکروسافت در کشورهای مختلف روند ادامه داری را در پیش گرفته است و به نظر می رسد رقابت مایکروسافت و یونی در عرصه کنسول ها، مزدیک تر از قبل شده است. بریتانیا برای بار دوم، کنسول Xbox One را در صدر پرفروش ها می بیند، با وینفون همراه باشید.

طبق بررسی Gfk کنسول Xbox One همانند ماه سپتامبر در این ماه نیز از رقیب خود PS4 پیشی گرفته است و  ۲۵ هزار کنسوال اکس باکس وان بیشتر از رقیب به فروش رسیده است، این درحالیست که در ماه سپتامبر تنها تعداد ۱۵۰۰ دستگاه  بیشتر فروخته شده بود.  کنسول Xbox One با تعداد ۹۹,۴۹۶ در مقابل ۷۴۶۳۰ کنسول PS4 در ماه اکتبر، نشان داد که توانسته توجه مردم را به سوی کنسول های مایکروسافت جلب کند و فعلا ۵۶٪ بازار را در دست داشته باشد.

Harvey Eagle مدیر بازاریابی مایکروسافت بریتانیا با تشکر از هواداران این کنسول شور و اشتیاق فعلی برای خرید Xbox One S را فوق العاده خوانده است. کار کنسول جدید مایکروسافت با ورود PS4 Pro و Nintendo Switch در تعطیلات زمستانی سخت تر از قبل خواهد شد، اگرچه طبق انتظارات، احتمالا اسکورپیو نیز در این محدوده زمانی پا به عرصه ی قدرت نمایی بگزارد.

اگر شما یک کنسول Xbox One S می خواهید، تنها کافیست سری به فروشگاه مایکروسافت بزنید و از پیشنهاد عالی این شرکت بهره مند شوید ” یک سرفس بوک یا سرفس پرو ۴ بخرید، کنسول Xbox One S هدیه بگیرید”

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
HaMeD
پاسخ دهید سه شنبه 10 آبان 1395

خوب فقط تو بریتانیا این قضیه برقراره؟؟ ینی جاهای دیگه سونی پیشروه؟
_______
سرفیس بدک رو تصحیح کنید

  هادی اکبری زاده
  پاسخ دهید سه شنبه 10 آبان 1395

  سلام، ممنون. در بریتانیا هم پرفروش ترین شده.

  امین
  پاسخ دهید چهارشنبه 11 آبان 1395

  یونی:سونی
  مزدیک تر:نزدیک تر

Ss
پاسخ دهید سه شنبه 10 آبان 1395

توی امریکا و اروپا پر فروشتر از سونی پلی استیشن بوده ولی خوب توی اسیا محصولات سونی پرفروشتره همنطور که اپی چین اپو فروش بالایی داره ولی توی ایران شاید یکی دستش باشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,