۹۶۰-preorder-battlefield-1-one-month-free-ea-access-xbox-one

اگر در جریان اخبار بازی جدید کمپانی الکترونیک آرتز باشید حتما می دانید که می توان این بازی را کمی زودتر در تمامی پلتفرم ها دریافت کرد، اما دیروز در جریان کنفرانس E3 2016 مایکروسافت با همکاری که با سازنده بازی داشته است اعلام کرد که دارندگان اشتراک EA Access در اکس باکس وان می توانند حتی زودتر از سایر پلتفرم ها این بازی را دریافت کنند. 

Battlefield 1

این بازی جذاب برخلاف نسخه های قبلی دیگر محیط و وقایع جنگ های مدرن را به تصویر نمی کشد، بلکه کاربر را به دوران جنگ جهانی اول خواهد برد، شماره ۱ نیز در کنار اسم بازی گویای این است که جنگ جهانی اول زمینه اصلی داستان این بازی خواهد بود.  آن طور که به نظر می رسد همچون سری بازی های ندای وظیفه بازی کننده در این بازی در چند شخصیت متفاوت ایفای نقش خواهد کرد، شما در این بازی می توانید تجربه استفاده از تجهیزات جنگ جهانی اول مانند تانک ها، هواپیماها، نارنجک ها و اسلحه های مختلف را داشته باشید که همین امر به جذابیت بازی افزوده است.

Battlefield1_Reveal_07.0

طبق اعلام الکترونیک آرتز این بازی در تاریخ ۲۱ اکتبر به صورت رسمی عرضه خواهد شد ولی دارندگان اشتراک EA Access در اکس باکس وان می توانند بازی را در روز ۱۳ اکتبر دریافت کنند. هنوز مشخص نیست که این نسخه برای کاربران اکس باکس وان چند ساعت اجازه بازی خواهد داد اما در حالت عادی این زمان ۱۰ ساعت است.

منبع :

GAMESPOT

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,