قابلیت backward compatible پس از معرفی با استقبال بسیار زیاد طرفداران بازی های اکس باکس ۳۶۰ روبرو شده و طبق اعلام رسمی مایکروسافت تا کنون چیزی بالغ بر ۵۰۸ میلیون ساعت بازی های اکس باکس ۳۶۰ بر روی اکس باکس وان به کمک این قابلیت بازی شده اند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایک ایبارا در آخرین صحبت های خود در رابطه با اطلاعاتی که در توییتر قرار گرفته است، به دقیق نبودن این اطلاعات اشاره داشته است. وی با انتقاد از روشی که آنها به جمع آوری اطلاعات پرداخته اند، بیان داشت که این اطلاعات تصویری واقعی از آنچه بازیکنان اکس باکس انجام داده اند نمی باشد.

برداشتن کمی از اطلاعات از سرورها، تصویری غیرواقعی از آنچه مردم انجام داده اند نشان می دهد.

Mike Ybarra— (@XboxQwik) June 6, 2017

اخریا Ars Technica تحلیلی در رابطه با اینکه چند ملیون نفر از کاربران Xbox live از کنسول های خود استفاده می کنند منتشر کرد. ادعای عجیبی که در این تحلیل انجام شده، به ندرت استفاده شدن از قابلیت backward compatible بود.اما ظاهرا این منبع خبری بسیار از نکات  را در نظر نگرفته است و آمار و ارقام منتشر شده در این گزارش فاصله زیادی تا واقعیت دارد. مایک نیکولز از تیم اکس باکس به کمک توییتر میزان استفاده از قابلیت backward compatible را روشن ساخت.

اطلاعاتی در رابطه با میزان استفاده از backward compatible، تقریبا ۵۰% از دارندگان اکس باکس وان بیش از ۵۰۸ میلیون ساعت بازی با این ویژگی لدت برده اند. #pastpresentfuture

— Mike Nichols (@xboxenigma) June 7, 2017

بر اساس آمار رسمی مایکروسافت نزدیک به ۵۰% از مالکان اکس باکس وان بازی های مربوط به اکس باکس ۳۶۰ را بر روی کنسول خود بازی کرده اند و مجموع زمانی که بازی کرده اند  تا کنون ۵۰۸ میلیون ساعت بوده است. که این تقریبا برابر با ۶۰,۰۰۰ سال بازی بر روی اکس باکس وان می باشد. با در نظر گرفتن اینکه این ویژگی چند سال بعد از رونمایی از کنسول اکس باکس وان معرفی شد، آمار ۶۰,۰۰۰ سال واقعا تحسین برانگیز است. این آمار هیچ نزدیکی با “بازی کنان اکس باکس وان از backward compatible استفاده نمی کنند” ندارد. امیدواریم که در آنده منابع خبری مثل  Ars Technica  و کسانی که از این اطلاعات نادرست، نتیجه گیری هایی نادرست داشته اند ، بیشتر دقت کنند.

منبع :

MSPOWERUSER

95 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,