windows-10-anniversary-update-xbox-one-preview-02_story

بیلد پیش‌نمایش اکس‌باکس‌وان با شماره نسخه rs۱_xbox_rel_۱۶۰۸٫۱۶۰۷۲۱-۱۹۱۳ با رفع تعدادی باگ منتشر شد. اعضای پیش‌نمایش اکس‌باکس‌وان می‌توانند هم‌اکنون این بیلد را دریافت کنند. در ادامه برای جزییات بیشتر با وینفون همراه باشید.

همانند بیلد های متعدد اخیر اکس‌باکس‌وان، این بیلد نیز ویژگی تازه‌ای نداشته و تنها چند مشکل آن برطرف شده است که در ادامه آنها را مرور می‌کنیم.

مشکلات رفع شده

My Games & Apps: رفع مشکلی که باعث می‌شد به‌روزرسانی تعدادی از برنامه‌های یونیورسال مانند Movies & TV در صف انتظار بدون عکس‌العمل باقی بمانند. به‌علاوه رنگ پس زمینه‌ای که کاربر انتخاب کرده اکنون در کاشی به‌روزرسان‌ها و برنامه‌ها و بازی‌های آماده نصب، نشان داده می‌شود.

کورتانا: رفع مشکلی که باعث می‌شد با دستور “Hey Cortana play music”یا “Hey Cortana launch videos” بدون باز کردن برنامه‌های مرتبط با یک ارور مواجه شوید. به‌روزرسانی اخیر مشکل اجرا نشدن برنامه‌ها توسط کورتانا را نیز رفع کرده است.

Blu-Ray Player: ازاین‌پس ارور “Installation Stopped” در مواقع به روز رسانی و نصب این برنامه نمایش داده نمی‌شود.


مانند تمامی بیلد های پیش‌نمایش این بیلد نیز حاوی تعدادی مشکل شناخته‌شده است که در این مطلب می‌توانید از آنها مطلع شوید. اعضای پیش‌نمایش اکس باکس وان می‌توانند با مراجعه به قسمت All Settings > System > Console info & updates این به‌روزرسانی را دریافت کنند.

منبع :

MSPU

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,