windows-10-xbox-one

مدتیست که مایکروسافت سرعت انتشار بیلد های جدید برای اکس باکس وان را افزایش داده و شاهد عرضه ی بیلد های پیش نمایش زیادی از سوی این شرکت هستیم. آن ها در تلاش هستند که ویژگی های مورد نظر خود را به این دستگاه اضافه کرده و مشکلات آن را نیز برطرف کند. در همین راستا، مایکروسافت امروز بیلد پیش نمایش جدیدی برای اکس باکس وان عرضه کرده است که تغییرات و بهبود هایی را به همراه داشته است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مانند بیش تر به روز رسانی هایی که اخیرا برای اعضای پیش نمایش اکس باکس وان عرضه شده است، این به روز رسانی جدید نیز تنها شامل رفع برخی از اشکال ها می باشد. با این حال این به روز رسانی شامل رفع اشکالات و بهبود های قابل توجهی در کرتانا، که در حال حاضر ویژگی تشخیص گفتار در تعدادی از مناطق بهبود یافته است، رفع مشکل کرش کردن Groove، رفع مشکل کرش کردن Narrator، خطاهای پیام رسانی با اطلاعات بیش تر و موارد دیگر می باشد.

لیست کامل تغییرات:

  • پیام رسان

هنگامی که یک کاربر اقدام به ارسال پیام می کند و به هر دلیل این کار امکان پذیر نباشد، آن کاربر در حال حاضر یک دیالوگ مشاهده می کند که دلیل عدم ارسال پیام را به او اطلاع می دهد، و او را به پشتیبانی اکس باکس هدایت می کند.

  • کرتانا

در این بیلد تشخیص گفتار برای فرانسه، ایتالیا، آلمان و اسپانیا به روز رسانی شده تا تشخیص فرمان های صوتی شما بهتر شود. اگر شما در یکی از این مناطق قرار دارید، ما از شما می خواهیم از طریق اپلیکیشن کرتانا در My games & apps در کرتانا شرکت و از آن استفاده کنید. همان طور که شما از کرتانا استفاده می کنید، ما اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم که به ما اجازه می دهد تجربه ی کرتانا را برای تمام افراد بهبود دهیم.

  • Groove Music دیگر وقتی که از طریق کرتانا راه اندازی می شود، نباید کرش کند.
  • رفع مشکل Narrator که باعث می شد در زمان فعال بودن Narrator، راه اندازی OneGuide با کرش مواجه شود.
  • رفع مشکل صفحه کلید مجازی که گاهی اوقات باعث می شد صفحه کلید مجازی برای تشخیص ورودی متوقف شود.
  • صفحه ی Settings The Detailed Network Statistics دیگر باید هنگامی که اکس باکس لایو به طور همزمان در حال قطع ارتباط باشد، خالی ظاهر شود.

اگر شما یکی از اعضای پیش نمایش اکس باکس وان هستید، می توانید این به روز رسانی جدید را از مسیر All Settings > System > Console info & updates در کنسول خود دریافت کنید.

منبع :

MSPU

2036 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
yashar
پاسخ دهید یکشنبه 15 آبان 1395

سلام یه سوال داشتم من لومیا ۶۴۰ دارم اهنگ ریختم تو قسمت موسیقی کارت sd اما تو گروو موزیک بالا نمیاره یکی میشه بگه چیکار کنم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,