xbox-e3-2015-stage Cropped

همان طور که می دانید اخیرا به روز رسانی های متعددی برای نسخه پیش نمایش Xbox One منتشر می شود. در همین راستا امروز خبر رسیده است که بسته به روز رسانی جدیدی برای نسخه پیش نمایش این محصول مایکروسافت عرضه شده است. همانند دفعات قبل این به روز رسانی نیز بهبود های کلی و ویژگی های جدیدی را با خود به همراه دارد. با ما در وینفون همراه باشید.

در بسته به روز رسانی اخیر که با شماره ی rs1_xbox_rel_1610.161012-1900 منتشر شده است شاهد اضافه شدن دو ویژگی هستیم که بیش تر به دلیل درخواست های کاربران بوده اند. یکی از این ویژگی ها اضافه شدن حالت Arena به رقابت ها است و ویژگی دیگر نیز افزوده شدن کیبورد مجازی است. اما همه ماجرا به این تغییرات ختم نمی شود زیرا در پیش نمایش جدید Xbox One  مشکلات مربوط به نصب بازی های Xbox 360 که سازگاری لازم را دارند رفع شده و امکان نصب آن ها با دیسک مربوطه بازی امکان پذیر خواهد بود. از دیگر تغییرات این نسخه به رفع باگ های بخش Clubs و بهبود مشکلات مربوط به Store که در کشور سنگاپور دیده شده بود می توان اشاره کرد.

xbox-one-preview-text-suggestions

منبع :

WINDOWSCENTRAL

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,