nfl 17 xbox one s bundle

مایکروسافت پیش‌خرید کنسول Xbox One S یک ترا بایتی و ۵۰۰ گیگابایتی را در آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند در دسترس قرارداد و قیمت‌های این کنسول‌ها نیز مشخص شد. همچنین دو باندل اولیه این کنسول‌ها نیز توسط مایکروسافت مشخص شد. با وینفون همراه باشید.
آنچه استور مایکروسافت درباره قیمت این کنسول‌ها نشان می‌دهد، قیمت ۳۴۹ دلاری برای نسخه یک ترابایتی و قیمت ۲۹۹ دلاری برای نسخه ۵۰۰ گیگابایتی این کنسول جدید است. همچنین فروش و ارسال این کنسول‌ها در تاریخ ۲۳ اوت انجام می‌شود که دو باندل هیلو و Madden NFL 17 پیشنهاد رایگان این شرکت برای مشتریان خود است.

Xbox-One-S-Halo-Collection-Bundle_Large

بنا بر گزارش Xbox Wire، باندل NFL 17 فقط در آمریکا و کانادا و همراه با نسخه یک ترابایتی به فروش خواهد رسید. در اصل حاوی یک کد برای دریافت کامل نسخه بازی EA است که باعث می‌شود عضویت طلایی آزمایشی در اکس باکس لایه به مدت ۱۴ روز نیز برای شما رایگان شود و همچنین یک ماه از سرویس خدمات EA به‌رایگان استفاده کنید. همچنین با این کد، ۲۰% تخفیف برای ۷ پک داخل بازی در نظر گرفته‌شده است.
باندل هیلو اکس باکس وان اس، در هر دو مدل ۵۰۰ گیگابایتی و یک ترابایتی و در آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزلند عرضه می‌شود. این باندل حاوی یک دیسک رایگان از بازی Halo 5: Guardians و نسخه دیجیتالی Halo: The Master Chief Collection است. این کمپانی باندل یک ترابایتی هیلو را در آمریکا به مدت محدود و در فروشگاه‌های محدود عرضه خواهد کرد.
مدل دو ترابایتی کنسول Xbox One S ، هیچ باندل بازی رایگانی در کنار خود ندارد و باقیمت ۳۹۹ دلار برای پیش‌خرید قرار داده‌شده است و ارسال آن از ۲ اوت انجام می‌گردد.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Aryan
پاسخ دهید سه شنبه 4 مرداد 1395

یه سوال الان این هیلو ۴K باز میشه؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,