xbox-project-scorpio.jpg.optimal

مایکروسافت در نمایشگاه E3 از  پروژه  Scorpio رونمایی کرد اما اطلاعات اندکی از آن را در اختیار مردم قرار داد. مایکروسافت این کنسول را قدرتمندترین کنسول ساخته شده تاکنون نامیده است. این کنسول یک پردازنده گرافیکی (GPU) با قدرت ۶ ترافلاپی دارد و بهترین تجربه کاربری را در اختیار گیمرها قرار خواهد داد.به نظر می رسد این کنسول که نسل جدیدی از کنسول ها را معرفی می کند، احتمالا در تعطیلات زمستانی در اختیار کاربران قرار داده خواهد شد. حال مدیر بازاریابی مایکروسافت، Aaron Greenberg درباره این پروژه سخنان تازه ای را به زبان آورده است. او کنسول اسکورپیو را بعنوان شکننده دیوار و مرز بین رایانه و کنسول های بازی معرفی کرده است. او گفته است: “دیدگاه فیل اسپنسر، قرار دادن گیمرها در مرکز هرچیزیست. او به دنبال بازی بدون مرز است و می خواهد این تجربه را در اختیار گیمرها قرار دهد. این همان دیواریست که بین رایانه ها و کنسول های بازی قرار دارد. ما واقعا احساس می کنیم که این دیوار نیازی نیست. گیمرها نباید فقط روی یک کنسول یا در یک اتاق بازی کنند، و ما دنبال فراهم کردن شرایطی هستیم تا آن ها با خرید دستگاه های دیجتالی، بتوانند در هردستگاهی که می خواهند بازی کنند و به بازی خود ادامه دهند، بدون اینکه هزینه ی دیگری برای بازی پرداخت کنند”.

او ادامه می دهد: فراهم کردن شرایط ارتقای سخت افزاری فقط بدان معنا نیست که چیزهای کوچیکی تغییر کند، به معنی ایجاد یک تکنولوژی جدید است. ما درباره مزایای بازی های ۴K می دانیم و به همین دلیل این ویژگی را به کنسول های خود آورده ایم. صحبت هایی که انجام شد دقیقا چشم انداز اسپنسر و تیم تحت رهبری اوست، و ما به چیزهایی که تا به امروز بدست آورده ایم، واقعا افتخار می کنیم”.

به نظر می رسد مایکروسافت در اکس باکس نیز هدف های بزرگی همانند ویندوز ۱۰ یونیورسال دنبال می کند و ساخت فضای جدید در صنعت بازی، دور از دسترس این شرکت نخواهد بود.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sazhen
پاسخ دهید یکشنبه 29 خرداد 1395

به نظر من که نباید این پروژه رو به این زودی اعلام میکردن از همین الان روی فروش ایکس باکس وان تاثیر میزاره
چون همه منتظر میشن تا این یکی به سرانجام برسه و این رو بخرن

    sadegh
    پاسخ دهید یکشنبه 29 خرداد 1395

    خود اسپنسر هم گفت کار عجیبیه ولی بخاطر احترام به مشتری برای تصمیم گیری خرید کنسول این کار رو کردن…

sn
پاسخ دهید یکشنبه 29 خرداد 1395

به احتمال زیاد ایکس باکس می تونه جای کیس های امروزی رو بگیره
و کاش مثل گذشته به قابلیت های مالتی مدیاش بیشتر توجه بشه، توانایی گرافیکی که حرفی برای گفتن نمیذاره، اما خیلی خوب میشه اگر توانایی صوتی و خروجی های لازم رو داشته باشه . که البته خروجی ۷.۱ داره
ایکس باکس هم یه کیس کامپیوتر باشه ، هم کنسول بازی ، و هم پخش کننده مالتی مدیا … ارزش خرید بالایی پیدا می کنه
کرتانا رو هم اجرا کنه قابل رقابت با اکو آمازون و امثال اون میشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,