تیم ایکس باکس امروز اعلام کردند که پشتیبانی از فناوری AMD FreeSync به‌زودی به ایکس باکس وان ایکس و ایکس باکس وان اس اضافه خواهد شد. برای آگاهی از جزییات همراه ما باشید.

فناوری FreeSync شرکت AMD با همگام سازی نرخ به‌روزرسانی تصویر میان دستگاه و نمایشگر و ایجاد نرخ به‌روزرسانی پویا به کاهش اختلالات تصاویر کمک شایانی می‌کند. البته باید توجه داشت که تمامی نمایشگرها بالاخص نمایشگرهای قدیمی از این فناوری پشتیبانی نمی‌کنند، اما افزوده شدن این قابلیت تحول ملموسی برای کاربرانی که از نمایشگرهای پشتیبانی شده استفاده می‌کنند ایجاد خواهد کرد.

با این حساب کاربران ایکس باکس وان ایکس و ایکس باکس وان اس هنگام اجرای بازی‌های خود کیفیت بصری بهتری را تجربه خواهند کرد و دیگر خبری از پارگی تصویر نخواهد بود. علاوه بر این قرار است تا پشتیبانی از فناوری “حالت تاخیر کم خودکار” کنسول‌های ایکس باکس وان نیز شود. این فناوری قادر است تا به محض اجرای یک بازی، تلویزیون را به حالت تاخیر کم سوییچ کرده و کمترین میزان تاخیر ممکن در نمایش تصاویر فراهم می‌شود.

در نهایت باید اضافه کنیم که پشتیبانی از فناوری AMD FreeSync در آینده بسیار نزدیک (احتمالا هفته آتی) اضافه خواهد شد و افزوده شدن حالت تاخیر کم خودکار احتمالا زمان بیشتری خواهد برد.

 

منبع :

MSPU

1220 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , ,