گزارش هایی در توییتر و ردیت مبنی بر بازگشت به حالت کارخانه به طور ناخواسته در پی آخرین به روز رسانی اکس باکس وان منتشر شده است. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

اگر امروز اکس باکس وان خود را روشن کرده و صفحه راه اندازی را مشاهده کرده اید بدانید که تنها نیستید. تعدادی از صاحبان کنسول اکس باکس وان در قسمت پشتیبانی ردیت و توییتر اکس باکس گزارش داده اند که بعد از انجام به روز رسانی دستگاه هایشان به طور اتفاقی در حالت نصب قرار گرفته است.

طبق گزارش کاربران ردیت جایی برای نگرانی وجود ندارد زیرا با راه اندازی دوباره کنسول بازی هایشان سر جایشان بوده اند و فقط باید دوباره وارد حساب کاربری خود می شدند.

این مشکلات معمولا برای کاربران حلقه اینسایدر به وجود می آیند، اما جالب است که این بار برای کاربران معمولی اتفاق افتاده است. مشخص است که این مشکل به خاطر به روز رسانی ۲۹ اگوست که شامل پایداری بیشتر و بهبود عملکرد بوده، ایجاد شده است.

اکانت پشتیبانی توییتر اکس باکس گفته که این مشکل از طرف مایکروسافت بوده و تا الان حل شده است.

این مشکل از طرف ما بوده که به سرعت آن را برطرف کردیم و به خاطر آن از شما عذر خواهی می کنیم.

اگر شما نیز با این مشکل مواجه بوده اید ما را در اطلاع بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

288 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
برچسب ها: , , , , , , ,