اخیرا به‌روزرسانی جدیدی برای کاربران اکس‌باکس وان منتشر گردیده که تغییرات عمده‌ای را نیز با خود به همراه داشته است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر و آگاهی از این تغییرات با وینفون همراه باشید.

 این به‌روزرسانی که پیش‌تر در اختیار اینسایدرهای اکس‌باکس قرار داشت، اکنون به عرضه‌ی عمومی در آمده و تمام کاربران این کنسول می‌توانند از مزایای آن بهره‌مند گردند. در این به‌روزرسانی ویژگی‌‍‌های شاخصی چون مسابقات آرِنا، Party Chat Overlay و غیره افزوده شده است.

شما می‌توانید ویدئوی تغییرات این نسخه‌ را پایین‌تر مشاهده کنید.

لیست تغییرات رسمی:

  • مسابقات آرِنا در اکس‌باکس لایو: می‌خواهید مهارت خود را در بازی‌ها بسنجید؟ با ویژگی آرِنا در اکس‌باکس لایو، بازیکنان می‌توانند با هر سطح توانایی‌ای به رقابت با دیگران بپردازند. فعلا این ویژگی تنها بر روی بازی Killer Instinct فعال است(تازه ابتدای راه هستیم-بازی‌های بیش‌تری با پشتیبانی از آرنا در راه هستند). برای اینکه بخش Tournaments را پیدا کنید، ابتدا این بازی را نصب کرده(بازی برای عموم رایگان است) سپس به بخش گیم‌هاب بازی یادشده رفته و زبانه‌ی Tournaments را انتخاب کنید.
  • Party overlay: هنگامی که در حال بازی‌کردن هستید، از هویت شخصی که چت می‌کند با خبر شوید. برای این کار ابتدا لوگوی اکس‌باکس بر روی کنترلر را فشار دهید، سپس به بخش Party بروید و گزینه‌ی Start a Party را انتخاب کنید.
  • مخفی‌سازی بازی‌ها و کلاب‌ها: آیا بخش Activity Feed شما نیز شلوغ است؟ اکنون می‌توانید آزادانه بازی و یا کلابی که ترجیح می‌دهید در بخش Activity Feed حضور نداشته باشد را مخفی کنید. برای این کار ابتدا یک پست از بازی یا کلاب مدنظرتان را انتخاب کنید و سپس Options > Hide all from this game را انتخاب کنید.

در کنار ویژگی‌هایی که بالاتر ذکر کردیم، وب‌سایت Xbox Wire به اضافه‌شدن زبانه‌ی جدید Beam در کلاب‌ها اشاره کرده که به وسیله‌ی آن می‌توان به تماشای پخش زنده‌ی بازی‌های دیگر اعضا پرداخت. همچنین در بخش Looking for group نیز بهبودهایی رخ داده و اکنون اگر یکی از دوستان شما پستی را در این بخش قرار دهد، شما از آن مطلع خواهید شد.

در نهایت نیز اپلیکیشن Dolby Access به‌زودی برای اکس‌باکس وان و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد که به‌واسطه‌ی آن شما می‌توانید از Dolby Atmos استفاده کنید.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید. آیا از تغییرات ایجاد شده در اپبه‌روزرسانی اخیر خرسند هستید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,