_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

قابلیت‌های جدیدی برای توسعه‌دهندگان ایکس باکس وان در دسترس قرار گرفت [بروزرسانی شد] [بروزرسانی مطلب: قابلیت‌ها در دسترس عموم قرار گرفت]

بالاخره ایکس باکس قابلیت Do not disturb را برای حالت آنلاین اضافه کرد. این قابلیت به اضافه چند قابلیت دیگر در بیلد اخیر که برای توسعه‌دهندگان ایکس باکس منتشر شده قابل دسترسی است. برای توضیحات بیشتر با وینفون همراه باشید.

شماره بیلدی که اخیرا منتشر شده 1802.180105-1503 است که قابلیت مینی هاب گیم، do not disturb و چند قابلیت دیگر را به ایکس باکس وان اضافه کرده است.

  • قابلیت اول Next Achievements نام دارد، که به شما اجازه می‌دهد لیستی از اچیومنت‌هایی که در ادامه با آن روبرو می‌شوید را به ترتیب ببینید. می‌توانید این لیست را بر اساس نزدیکترین، ساده‌ترین، سخت‌ترین و چند نوع دیگر به ترتیب کنید.
  • در بخش mini game hub که برای توسعه‌دهندگان فعال شده، می‌توانید از گیم هاب بدون خارج شدن از فعالیت در حال اجرای خود لذت ببرید، دیدن فعالیت دوستان، پست‌های گروهی، اچیومنت‌ها و غیره از ویژگی‌های مینی گیم هاب است.
  • گاهی اوقات نیاز دارید در حین استفاده از کنسول کسی مزاحمتان نشود و پیاپی پیام‌های دعوت دوستانتان به بازی‌های مختلف را دریافت نکنید. برای اینکار می‌توانید از قابلیت Do not disturb استفاده کنید تا دوستان شما بدانند که برای انجام فعالیتی در دسترس نیستید و اعلانات را نیز دریافت نکنید.
  • در بخش power settings از این پس می‌توانید طول زمانی را برای بدون کار بودن ایکس باکس از بین یک تا شش ساعت انتخاب کنید. یعنی اگر ایکس باکس شما بین یک تا شش تا ساعت (بسته به انتخاب شما) بدون استفاده باشد به صورت خودکار خاموش می‌شود.

هنوز اعلام نشده که این قابلیت‌ها چه زمانی برای کاربران عادی عرضه خواهد شد.

بروزرسانی:

تمامی قابلیت‌های مذکور با آخرین آپدیت ایکس باکس وان در اختیار عموم قرار گرفت.

منبع :

MSPOWERUSER

105 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,