مایکروسافت تایید کرده که این شرکت در حال بررسی برای استفاده از دوربین‌های USB به منظور پخش در اکس باکس وان است. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

دوره آزمایشی این قابلیت جدید برای همه‎‌ کاربران اکس باکس وان در دسترس قرار نخواهد گرفت اما کسانی که عضو حلقه آلفا هستند، می‌توانند در دوره آزمایشی آن شرکت کنند. طبق آزمایش‌های انجام شده، اینسایدرها قادر خواهند بود تا دوربین‌های USB رایج که برای کامپیوترهای شخصی مورد استفاده قرار می‌گیرند را بدون هیچ مشکلی به اکس باکس وان خود وصل کنند.

قابلیت استفاده از دوربین‌های USB روی اکس باکس وان گزینه‌های متنوعی را مخصوصا در برنامه‌هایی چون اسکایپ و میکسر در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برقراری ارتباط با دوستانتان از طریق اسکایپ اکس باکس وان بسیار آسان‌تر و به‌صرفه‌تر خواهد بود و کسانی هم که علاقه به پخش گیم‌پلی‌هایشان دارند، دیگر نیازی به داشتن کینکت ندارند.

در حال حاضر، اکس باکس وان از کینکت برای اشتراک ویدئو استفاده می‌کند. با این که به عنوان یک دوربین بیش از حد گران نیست، حرکت حاضر برای وجود دوربین‌های USB بر اساس بازخورد کاربران ایجاد شده است.

با این حال، در هنگام استفاده از دوربین USB برای پخش، یکی از چیزهایی را که باید در نظر داشته باشیم این است که میکروفون دستگاه قابل استفاده نخواهد بود. طبق وبلاگ میکسر، دوربین‌های USB مانند کینکت نمی‌توانند صدای اکو را لغو کنند بنابراین هنگام استفاده از آن حتما باید از یک هدست و یا میکروفون خارجی برای صداگذاری استفاده شود.

مرحله آزمایش دوربین‌های USB روی اکس باکس وان در حال انجام است بنابراین باید منتظر یک به‌روزرسانی از طرف میکسر باشیم.

نظرات خود را در این باره با ما درمیان بگذارید.

منبع :

COMICBOOK

118 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,