_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

مقایسه ی ابعاد Xbox one s و Xbox one

Xbox one s

مایکروسافت ساعاتی پیش از نسخه ی بهبود یافته ی کنسول بازی خود رونمایی کرد. Xbox one s باریکتر، براق تر و با لبه های تیز تر نسبت به نسل قبلی خود است که همانند PlayStation 4 دارای منبع تغذیه ی داخلی است. کنسول جدید مایکروسافت از آگوست سال ۲۰۱۶ (دو ماه دیگر) در سه مدل آماده ی عرضه به بازار می شود:

xbox-one-slim_0

۱. Xbox one s 500GB  با قیمت ۲۹۹$

۲.Xbox one s 1TB با قیمت ۳۴۹$

۳.Xbox one s ۲TB با قیمت ۳۹۹$

علاوه بر کنسول، مایکروسافت از دسته ی بازی مدل جدیدی پرده برداشت. در تصویر زیر می توانید مقایسه ی اندازه ی کنسول جدید را با مدل قدیمی تر ببینید. کنسول جدید به مراتب کوچکتر شده است (۴۰% کوچکتر نسبت به مدل استاندارد که تفاوت بسیار زیادی است.)

xbox-one-slim-comparison-image

همچنین اطلاعات بیشتری از دسته ی بازی جدید نیز منتشر شده است که با هم می خوانیم:

Xbox one s با کنترلر باز طراحی شده ای عرضه می شود که دارای بافت جدیدی برای افزایش راحتی دست کاربر است. ما سیگنال وایرلس ایکس باکس را ارتقاع داده ایم و ارتباط وایرلس قابل اعتماد تری به وجود آورده ایم، همچنین سیگنال وای فای حالا دو برابر مقدار پیشین آنتن می دهد. برای ارتباط راحت تر کنترلر های جدید با دستگاه های ویندوز ۱۰ پشتیبانی از بلوتوث نیز به این دسته ی بازی اضافه شده است.

غلطک های جدید این کنترلر از لایه های کمتری تشکیل شده است تا دقت و چرخش نرم خودش را در طول سال ها استفاده از دست ندهد. کنترلر جدید به همراه Xbox one s عرضه می شود و اگر هم بخواهید آنرا به صورت جداگانه خریداری کنید باید مبلغ ۶۰$ بپردازید.

منبع :

GAMEPUR

16 پست
عرفان شیخ حسینی
عرفان شیخ حسینی . . . دانشجوی رشته ی نرم افزار در مقطع کارشناسی . . . گیک علاقه مند به مایکروسافت و ترجمه و نرم افزار های آزاد
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,