در حالی تعداد بازی های بهبودیافته برای ایکس باکس وان ایکس به 162 عدد رسیده است اما این تعداد هنگام عرضه این کنسول، در دسترس نیست. یکی از نقاط اصلی فروش این سیستم، قدرت زیاد و کیفیت 4K آن است. بنابراین مردم هم برای استفاده از این قابلیت ها، به بازی های بیشتری نیاز دارند. در ادامه با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.
رهبر قسمت بازاریابی ایکس باکس، آقای Albert Penello، اذعان داشته است که تعداد بازی های بهبودیافته قابل اجرا هنگام عرضه ، به 70 عدد می‌رسد. این تعداد مقدار قابل توجهی است چرا که مخالفان گفته بودند که توسعه‌دهندگان از کنسول پشتیبانی نخواهند کرد.

من فکر می‌کنم که ما بتوانیم هنگام عرضه، تعداد بازی ها را به 70 عدد برسانیم. من بسیار از این بابت خوشحالم چون که تعدادی از مردم گفته بودند توسعه دهندگان از ما پشتیبانی نخواهند کرد.

Penello روشن می‌کند که این مقدار تقریبی است و می‌تواند قبل از عرضه کنسول تغییر کند اما ایکس باکس وان ایکس هم‌چنان با ده ها بازی آماده ، شروع به کار خواهد کرد. تعداد زیادی از عنوان های بهبود یافته در حال توسعه‌اند و بعدا منتشر خواهند شد. با این وجود بعضی از بازی های بهبود یافته از کیفیت حقیقی 4K و HDR بهره نمی‌برد اما یک نشانه دلگرم کننده برای طرفداران این کنسول است.

ایکس باکس وان ایکس در هفتم نوامبر یعنی دقیقا هفته آینده روز سه شنبه عرضه جهانی خواهد شد.

دیدگاه خود را درباره این کنسول بی‌نظیر با ما درمیان بگذارید.

منبع :

MSPU

323 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,