به نظر می‌رسد که آن عده از کسانی که هنوز موفق به داشتن کنسول میان نسلی مایکروسافت یعنی همان ایکس‌باکس وان ایکس نشده‌اند، فرصت خوبی به دست آورده‌اند. به نظر می‌رسد که یک باندل از کنسول ایکس‌باکس وان ایکس به همراه آخرین نسخه‌های سری بازی‌های Forza که Forza Horizon 4 و Forza Motorsport 7 نام دارند، در یک بسته قابل دسترس خواهند بود تا بازی‌بازان بتوانند بهترین بازی ریسینگ آرکید نسل هشت به همراه بهترین شبیه ساز ریسینگ را روی بهترین کنسول نسل هشتمی تجربه کنند.

اگر شما از آن جمله از افرادی هستید که هنوز موفق به داشتن کنسول ایکس‌باکس وان ایکس نشده‌اید، اکنون فرصت بسیار خوبی برای این کار در اختیار دارید. امروز لیستی از چند باندل ایکس‌باکس وان ایکس در فروشگاه بریتانیایی Argos به ثبت رسیده که اگرچه هنوز به طور رسمی توسط مایکروسافت معرفی نشده‌اند اما برخی از آن‌ها به قدری جذاب هستند که به سختی می‌توان از کنار آن‌ها به سادگی گذشت. یکی از همین باندل‌های جذاب باندل ایکس‌باکس وان ایکس به همراه بازی‌های Forza Horizon 4 و Forza Motorsport 7 است.

این باندل شامل یک دستگاه کنسول ایکس‌باکس وان ایکس ۱ ترابایتی است که دیگر حضور آن بدیهی است. اما علاوه بر این شامل کد دانلود هر دو بازی Forza Horizon 4 و Forza Motorsport 7 نیز می‌شود که بسیار بسیار جذاب و وسوسه کننده است. لازم به ذکر است که این باندل به دو صورت در دسترس قرار خواهد گرفت. شما هم می‌توانید این باندل را به همراه کنسول سفید رنگ ایکس‌باکس وان ایکس تهیه کنید و یا نسخه دیگر آن که شامل کنسول مشکی رنگ ایکس‌باکس وان ایکس می‌شود را تهیه کنید. هر دوی آن‌ها ۴۹۹ پوند قیمت خواهند داشت. اتفاقا این همان قیمتی است که دقیقا نسخه ۱ ترابایتی ایکس‌باکس وان ایکس دارد پس با این حساب این باندل واقعا از ارزش تهیه بسیار بالایی برخوردار است و هیچ نکته منفی درمورد آن وجود ندارد.

عنوان Forza Horizon 4 یک بازی فوق‌العاده است که توانسته درمدت زمان کوتاه عرضه خود مورد علاقه و توجه شدید طرفداران این سری قرار بگیرد و با دریافت نمرات بسیار خوب به بهترین نسخه این سری از نظر میانگین نمرات تبدیل شود. از طرفی هم Forza Motorsport 7 را می‌توان بهترین بازی شبیه ساز ریسینگ در نسل هشتم دانست که هنوز هم محتویات زیادی از طرف استودیوی سازنده خود، Turn 10 دریافت می‌کند. در حال حاضر هم این لیست از فروشگاه Argos حذف شده است چرا که هنوز به طور رسمی توسط مایکروسافت معرفی نشده بود اما می‌توان امید داشت که به زودی شاهد معرفی این باندل و سپس فروش آن در سراسر دنیا باشیم. رویداد Xo18 زمان بسیار مناسبی برای انجام این کار و معرفی رسمی این باندل است. شما می‌توانید در ادامه تصاویر این باندل جذاب را مشاهده کنید.

 

منبع :

GAMINGBOLT

664 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,