همیشه بررسی سخت افزار کنسول ها و تکنولوژی های جدید طرفداران خود را داشته است. یه تازگی در ویدیویی سخت افزار کنسول اکس باکس وان اکس کاملا و جزء به جزء مورد بررسی قرار گرفته است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

معرفی یک سخت افزار جدید همیشه هیجان انگیز بوده است. این مسئله در مورد اکس باکس وان اکس که از نظر سخت افزاری از آن به عنوان قوی ترین کنسول بازی یاد می شود،  بسیار بیشتر و با شدت بیشتری حس می شود. به همین دلیل هیجان طرفداران این کنسول برای بررسی سخت افزار و قطعات این کنسول کاملا قابل درک است.

در این ویدیوی تازه منتشر شده، باز کردن قطعات کنسول اکس باکس وان اکس، که در آن کنسول به طور کامل از هم باز و قطعات مورد آزمایش قرار گرفته و با جزییات کامل توضیح داده میشود، به طور کامل انجام گرفته است. انتظارات تمامی هوادارن این نوع از ویدیو ها در این کلیپ برآرورده خواهد شد. با تماشای این ویدئو با معنای واقعی اکس باکس وان و قدرت بالای آن کاملا آشنا خواهید شد. می توان گفت که این کنسول به بهترین شکل ممکن طراحی شده است، سخت افزار های قوی و فوق العاده ای دارد که به کمک  تکنولوژی های پیشرفته و پیچیده ای در قالب و بدنه اکس باکس وان اکس قرار گرفته است وهمچنین از فضای داخل کنسول به بهترین شکل ممکن استفاده شده است تا کنسولی فراتر از تمامی کنسول  های موجود را ارایه کند.

انتظار می رود تا اکس باکس وان اکس در تاریخ 7 نوامبر روانه بازار ها شود. می توانید این فیلم جذاب را در زیر مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

95 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,