اکس باکس وان اکس قرار است قدرتمندترین کنسول تا به حال ساخته شده باشد. بخش بزرگی از پیام‌ها درباره برتری سخت افزار این کنسول به گرافیک آن ختم می‌شود. یک هیولا با قدرت پردازشی 6 TFLOP که بسیار از کنسول‌های قبل از خود قوی‌تر است. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

در کل توسعه‌دهندگان تحت تاثیر این سیستم جدید و امکاناتی که دارد، قرار گرفته‌اند و صد البته توسعه‌دهندگان زیادی هستند که می‌خواهند تا قبل از عرضه نهایی از نهایت قدرت گرافیکی این کنسول استفاده کنند.

اخیرا گیمینگ‌بالت مصاحبه‌ای با مدیر BetaDwarf، توسعه‌دهندگان بازی Minion Masters: Forced To Duel داشته است. وقتی که از او درباره گرافیک 6 TFLOP اکس باکس وان اکس پرسیده‌اند، گفته است که بر اساس حرف یکی از برنامه‌نویسانش، جزییات خوب است اما میزان دقیق عملکرد آن هنوز تعیین نشده است.

همانطور که یکی از برنامه‌نویسان به من گفت، همانند تمامی گرافیک‌ها عملکرد دقیق تا زمان عرضه مشخص نخواهد بود. ما به راحتی می‌توانیم از رندر پایه استفاده کنیم، قبل از این که موتور ما از آن پشتیبانی کند. پس این فوق‌العادست.

پس این بدان معنی است که کیفیت 4K و 60 فریم برای اکس باکس وان اکس در نظر گرفته شده است؟

با توجه به قدرت گرافیکی کنسول قطعا این گزینه‌ها را داریم اما همانطور که نظر توسعه‌دهندگان سریع تغییر می‌کند پس من نمی‌توانم قولی در این زمینه به شما بدهم.

بازی Minion Masters: Forced To Duel جزو بازی‌های بهبود یافته اکس باکس وان اکس خواهد بود.

نظرات خود را در این باره با ما درمیان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,