_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

فیل اسپنسر : اکس باکس وان اکس برای همه مناسب نیست! اکس باکس وان اس بازار ما را نگه خواهد داشت. این کنسول به صرفه‌تر است.

تا چند هفته دیگر، مایکروسافت کنسول جدید خود را با نام اکس باکس وان اکس عرضه خواهد کرد. نسخه‌ای قوی‌تر از اکس باکس وان با قیمت 500$، هفتم نوامبر در ایالات متحده به فروش می‌رسد. با وجود این‌که مایکروسافت انتظار فروش بالا را برای این کنسول دارد اما رییس اکس باکس، فیل اسپنسر، گفته که در این نسل اکس باکس وان اس در صدر فروش بازار مایکروسافت باقی خواهد ماند. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

فیل اسپنسر در Game Show برزیل به سایت گیم اسپات گفته:

اکس باکس وان اس رهبر بازار ما خواهد بود. این کنسول ارزان‌تر و به‌صرفه‌تر است. تمام بازی‌ها را اجرا می‌کند. این کنسولی است که فروخته می‌شود.

در عین حال، اکس باکس وان اکس برای کسانی که به‌دنبال بهترین تجربه هستند، ساخته شده است. حتی اگر شما تلویزیون 4K ندارید، باز هم از قدرت کنسول بهره‌مند خواهید بود اما همانند کنترلر الیت اکس باکس وان، این کنسول نیز برای همه مناسب نخواهد بود. همه این‌ها به انتخاب گیمرها بسته است. اگر آن‌ها تجربه‌ای بهتر را می‌خواهند، می‌توانند با خرید اکس باکس وان اکس به خواسته خود دست پیدا کنند. البته از اول تمام این‌ها با کامپیوترهای شخصی به دست می‌آمد اما حالا کنسول‌ها نیز به میدان آمده‌اند و با PS4 Pro  و حالا اکس باکس وان اکس خود را اثبات می‌کنند.

مهم نیست که شما تلویزیون 4K یا 1080P دارید، در هر صورت بهترین‌ها را تجربه خواهید کرد اما این کنسول برای همه مناسب نیست. درست همانند کنترلر الیت اکس باکس وان، ما سعی نکردیم آن را به همه تحمیل کنیم. اگر یک کنترل اضافی می‌خواهید، بروید و آن را بخرید. ما هزاران عدد از آن کنترلرها را فروخته‌ایم. ما در بخش بازی می‌دانیم که افراد زیادی هستند که تفریحی بازی می‌کنند و برخلاف آن کسانی نیز هستند که بازی‌کردن تفریح اول آنان به حساب می‌آید. ما می‌خواهیم بهترین تجربه را برای گیمرها به ارمغان بیاوریم. من بازی‌هایی را در کیفیت 4K با HDR بازی کردم و آن‌ها واقعا بی‌نظیرند اما این بدان معنی نیست که همه باید این طوری بازی کنند. بنابراین ما داریم به گیمرها انتخاب می‌دهیم. من بسیار درباره این کنسول مطمئن هستم.

آیا شما نیز ماه آینده اکس باکس وان اکس را خریداری خواهید کرد؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

منبع :

GAMESPOT

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,