_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تمامی اکس‌باکس وان اکس‌ها در روز عرضه به فروش می‌رسند آیا روند رویایی عقرب ادامه خواهد داشت؟

 

اکس باکس وان اکس تا اینجا توانسته نظر مساعد بسیاری از منتقدان و کارشناسان را به خود جلب کند. پیشتر مایکروسافت اعلام کرده بود که پیش فروش اکس باکس وان اکس سریعترین پیش فروش انجام شده در تاریخ اکس باکس بوده است. از سوی دیگر این کنسول توانسته طی چند روز رکورد فروش PS4 PRO را در آمازون کنار بزند که در نوع خود بسیار قابل توجه است. در این مدت منتقدان و کارشناسان زیادی در مورد آینده این کنسول و موفقیت آن صحبت کرده اند. آرون گرینبرگ از مایکروسافت به‌تازگی صحبت های بیشتری در مورد وضعیت فروش اکس باکس وان اکس و پیش بینی این شرکت از وضعیت آتی کنسول قدرتمند ردموندی ها داشته که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

آرون گرینبرگ  عنوان کرده که ممکن است تمامی موجودی کنسول جدید این شرکت در روز عرضه به‌فروش برسد. وی در گفتگویی که از Mixer پخش شده کاربران را تشویق کرده که هرچه زودتر یک اکس باکس وان اکس تهیه کنند، چرا که مایکروسافت اعتقاد دارد که کنسول بازی در روز ابتدایی عرضه تماما به‌فروش برسد.

با اینکه این مطلب درست است ولی به هر حال وی در مایکروسافت مشغول به کار است و این شکل تعریف از محصول خودی بخشی از شغل اوست که طرفداران را برای خرید محصول خود تحریک کند و آنها را برای سرمایه گذاری روی سیستم جدید گرد‌هم بیاورد. لازم به ذکر است که او واقعا نیازی به دروغ گفتن در اینجا نداشت– اکس‌باکس وان اکس فروش بالایی خواهد داشت– و تماما به‌فروش می‌رسد اگر در مقیاس بزرگی تولید نشود (که به معنای فروش سریع‌تر و ساده‌تر است).

بنابراین اگر شما یکی از طرفداران سرسخت اکس‌باکس وان اکس هستید که حتما باید در زمان عرضه آن را داشته باشید، خوب، باید سریع‌تر پیش بروید و یکی را انتخاب کنید. آیا شماهم یکی از این طرفداران سرسخت هستید؟ نظرات خود را در این مورد با ما اشتراک بگذارید.

 

منبع :

GAMEINGBOLT

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,