_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

دموی حشرات با کیفیت 4K برای نمایش پتانسیل های ایکس باکس وان ایکس صحبت از چند میلیون پیکسل اضافه است!

مایکروسافت از امروز دموی ویژه‌ای برای نمایش کیفیت تصویر خروجی ایکس باکس وان ایکس و لمس بهتر تفاوت کیفیت تصاویر با کیفیت 4K و HDR و تصاویر با کیفیت 1080p و SDR منتشر خواهد کرد. این ویدیو کوتاه درک بهتری از پتانسیل دستگاه و میزان برتری این کیفیت به کاربران نشان خواهد داد.

مایکروسافت درنظر دارد از امروز دموی کوتاهی با عنوان “حشرات” برای کاربران ایکس باکس وان ایکس عرضه کند. این دمو قرار است تا بهتر پتانسیل‌ کنسول جدید کاربران را به آنها نشان داده و بیش از پیش آنها را با قدرت این کنسول تازه‌ وارد آشنا کرده و البته میزان برتری کیفیت 4K را به کیفیت 1080p به‌خوبی نشان دهد.

این ویدیو در ابتدا برای توسعه‌دهندگان ایکس باکس وان ایکس عرضه شده بود تا ویترینی برای نمایش توانایی ایکس باکس وان ایکس در به‌تصویر کشیدن رزولوشن‌های متفاوت باشد و در عین حال تفاوت‌های آن را با ایکس باکس وان بیشتر آشکار سازد. چرا که با این کیفیت تصویر در واقع ایکس باکس وان ایکس قادر است تا بهتر از هر کنسولی روی کره زمینه جزییات بازی حتی جزییات مربوط به محیط بازی و فواصل دور را نمایش دهد. از سوی دیگر به‌لطف پشتیبانی این کنسول از فناوری HDR نمایش بهتری از جزییات بازی در فضاهایی با نور کم میسر شده است.

این دمو به گیمرها این امکان را می‌دهد تا بین حالات 4K و HDR جابجا شده تا بهتر تفاوت کیفیت تصویر را مشاهده کنند، البته باید اضافه کنیم که برتری ایکس باکس وان ایکس فقط در تصویر نیست، چرا که خروجی صدای این کنسول بسیار با کیفیت بوده و صدایی بسیار فراگیر و احاطه کننده را برای کاربران به ارمغان آورده است.

دموی حشرات که توسط گروه فناوری پیشرفته ایکس باکس ساخته شده، علاوه بر امکان تغییر کیفیت ویدیو، امکان زوم کردن روی حشرات موجود در فیلم، تغییر زمان روز و … را به خریداران ایکس باکس وان ایکس می‌دهد. البته لمس دقیق این کیفیت در نمایشگرهای 1080p تاحدی دشوار است، اما اگر در منزل خود تلویزیون با نمایشگر 4K در اختیار دارید قادر خواهید بود تا تفاوت وجود چند میلیون پیکسل اضافه را بهتر لمس کنید. آیا شما هم قصد خرید ایکس باکس وان ایکس را دارید؟ با عرضه شدن این کنسول در فروشگاه وینفون چطورید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,