اخبار

مدیر عامل Ubisosft: کنسول Xbox One X به صنعت بازی سازی جان تازه ای خواهد بخشید Assassin's Creed: Origin از تمام قدرت این کنسول استفاده می کند

اخیرا کنسول جدید مایکروسافت توجهات زیادی را در اخبار بازی به خود جلب کرده است. این کنسول ۵۰۰ دلاری در حدود ماه نوامبر برای عرضه عمومی آماده خواهد شد، و در این بین، شرکت Ubisoft مصمم است که این کنسول بر صنعت بازی سازی تأثیر به سزایی خواهد گذاشت. مدیر عامل این شرکت، Yves Guillemot – از آنجا که شرکت مایکروسافت یکی از بازار یاب های بازی جدید Ubisoft است – اذعان داشت که بازی Assassin’s Creed: Origins از بیشتر قدرت این کنسول قدرتمند استفاده خواهد کرد. 

مدیر عامل Ubisoft در ادامه گفت که از تصمیم اخیر شرکت مایکروسافت در رابطه با کینکت این کنسول خرسند است، چرا که بر اساس سیاست های گذشته این شرکت، هر کنسول جدید Xbox می بایست یک کینکت جدید داشته باشد، اما این سیاست برای کنسول اخیر مایکروسافت صدق نکرده است و در ازا، این شرکت تمام تمرکز خود را بر روی قدرت این کنسول معطوف کرده است.

ما با شرکت مایکروسافت بر سر بازی Assassin’s Creed: Origins معامله ای کردیم که در نتیجه آن، این بازی از بیشتر توان این کنسول جدید بهره مند می شود. به دنبال این تصمیم مایکروسافت، کنسول جدید از هوش مصنوعی بهتر، بازی های با کیفیت بیشتر و تجربه گیمینگ عمیق تر و هیجان انگیزتر بهره مند خواهد شد.

این تصمیم مایکروسافت نه تنها بر کنسول جدید خود، بلکه به طور کلی بر روی صنعت بازی سازی تأثیر خواهد گذاشت، چراکه هر قدر تجربه ی بازی با یک کنسول بهتر و رضایت بخش تر باشد، تقاضای خرید آن بالا خواهد رفت. به نظر ما این کنسول پتانسیل خوبی برای ایجاد تحول در صنعت بازی را دارد. اگر مایکروسافت سازنده ی این کنسول است، پس در عملی شدن این موضوع شکی نیست.

 

با این حال بعضی فکر می کنند که قیمت ۵۰۰ دلار برای این کنسول کمی غیر معقول است و ممکن است باعث شود که این کنسول به هر خانه ای راه پیدا نکند. مایکروسافت همیشه از کنسول جدید خود به عنوان یک کنسول ویژه و متفاوت نام برده است. نام این کنسول کمی قبل تر با عنوان Xbox One Scorpio معرفی شده بود اما در حین کار بر روی آن، تصمیم بر این شد که اسمی دیگر را برای آن انتخاب کنند. Phil Spencer، مدیر بخش Xbox، به صراحت گفته است که کنسول Xbox One S به دلیل قیمت پایین تری که دارد، به احتمال قوی فروش خیلی بهتری را نسبت به Xbox One X تجربه خواهد کرد.

نظر شما در رابطه با کنسول جدید مایکروسافت چیست؟ آیا فروش Xbox One X بهتر از Xbox One S خواهد بود، یا برعکس؟

منبع :

GAMESPOT

32 پست
آریان خانجانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,