این هفته برنامه رسمی Youtube برای اکس باکس وان تغییرات ظریفی را به همراه داشته است که ویژگی‌ مهمی را به این برنامه اضافه می‌کند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

ویژگی جدید پشتیبانی از لینک‌های ویدیویی است (مانند تصویر بالا). این لینک‌ها شما را به سمت ویدیو‌های رده اول همان بخش هدایت می‌کند که این ویژگی به صورت حاشیه‌ای در خود سایت Youtube قرار دارد. این قابلیت تاکنون برای Youtube اکس باکس وان نادیده گرفته شده بود اما اکنون این لینک‌ها در ده ثانیه آخر یا هنگام بازپخش نشان داده خواهند شد.

برای مخفی کردن یا دوباره دیدن لینک‌های جدید می‌توانید از D-pad یا استیک سمت چپ استفاده کنید.

تغییر دیگری که در این برنامه ایجاد شده آن است که قابلیت جست‌وجو به طور کامل دوباره طراحی شده که لیستی عمودی از ویدیو‌های پیشنهادی را چه از تاریخچه‌ شما و چه از برنامه Youtube اندروید و ios برای شما نشان می‌دهد.

به نظر نمی‌رسد که به‌روزرسانی کاملی برای ایجاد این تغییرات انجام شود بنابراین احتمال دارد که آن‌ها مستقیما به کد برنامه تزریق شود.

اگر شما تغییرات دیگری را مشاهده کردید می‌توانید در بخش نظرات آن‌ها را بیان کنید.

منبع :

ONMSFT

323 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MojtabaHere
پاسخ دهید جمعه 17 شهریور 1396

یوتیوب اپ رسمی رو اکس باکس داره؟ 😐
خب چرا یونیورسال ـش نمیکنه؟ 😕

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,