در جریان کنفرانس گیمزکام ۲۰۱۷، مایکروسافت از طراحی جدیدی برای داشبورد اکس باکس وان رونمایی کرد. به لطف ویژگی جدیدی که اضافه شده است، از این پس کاربران قادر خواهند بود علاوه بر حالت تیره، از حالت روشن نیز برای داشبورد اکس باکس وان استفاده کنند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

همان‌طور که در تصویر پایین مشاهده می‌کنید، شما در به‌روزرسانی آینده اکس باکس وان قادر خواهید بود تا بین حالت تیره و روشن جابه‌جایی کنید. در حالت تیره پس‌زمینه داشبورد با رنگ خاکستری پوشش داده می‌شود و ما‌بقی المان‌ها از رنگ تیره استفاده می‌کنند. حالت روشن درست برعکس حالت تیره است و داشبورد به پس‌زمینه سفید مزین خواهد شد که تجربه‌ای متفاوت‌تر و در عین حال جذاب‌تری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به‌زودی این ویژگی برای اینسایدرها منتشر خواهد شد.

تمرکز داشبورد جدید ارائه‌ی تجربه‌ای بهتر از روان‌بودن و شخصی‌سازی است. مایکروسافت برای تحقق این امر ویژگی‌های بسیاری را اضافه کرده است که شما را به محتوایی که دوست‌ دارید نزدیک‌تر می‌کند. همچنین بلاک‌های محتوای جدیدی در این به‌روزرسانی در نظر گرفته شده است که بر اساس رفتار و علایق شما تغییر می‌کنند.

همچنین منوی Guide نیز قرار است به مانند دیگر بخش‌‌ها دستحوش تغییر گردد و سرعت بیش‌تری را برای کاربران به ارمغان آورد.

هنوز تاریخ رسمی برای عرضه‌ی عمومی این به‌روزرسانی مشخص نشده است اما اینسایدرها برای عیب‌زدایی، دسترسی زودتری به این ویژگی‌ها خواهند داشت.

دیدگاه خود را درباره‌ی این تغییر با ما در میان بگذارید. به نظر شما اضافه‌شدن حالت روشن اقدام مناسبی برای جلب نظر کاربران از سوی مایکروسافت بوده است؟

منبع :

GAMESPOT

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,