به نظر می‌رسد عنوانی دیگر از اکس باکس وان به تاخیر افتاده است. یک بازی سبک RPG خون‌آشامی در جنگ جهانی اول لندن قرار بود اواخر امسال به اکس باکس وان بیاید اما بر اساس مصاحبه‌ای با استودیو Dontnod، طرفداران باید تا سال 2018 صبر پیشه کنند. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

مدیر استودیوی Dontnod آقا Oskar Gullibert گفته‌اند:

همیشه به تاخیر انداختن یک پروژه تصمیم سختی بوده است. با این حال ما معتقدیم که مهلت زیاد نباید کیفیت را به خطر بیندازد. ما تا همین چند هفته پیش می‌خواستیم Vampyr را تا آخر امسال عرضه کنیم، متاسفانه به دلیل یک مشکل فنی (که اکنون حل شده است) برنامه تیم ما تغییر کرد.

ممکن است که به Dontnod فشار وارد شود چرا که آن استودیوی بازی کلاسیکی چون Life is Strange است و آخرین بازی آن هم در E3 2017 با Witcher 3 مقایسه شده است. با این حال، آقای Gullibert و کمپانی به خوبی از این اتفاقات آگاه هستند و دارند از این زمان برای ارتقای Vampyr استفاده می‌کنند.

این تاخیر به ما اجازه می‌دهد تا زمان کافی برای متعادل سازی داشته باشیم چرا که Vampyr با بلندپروازی‌ها و دنیای باز آن همراه با داستان پیچیده و مکانیزم RPG به زمان بیشتری نیازمند است.

به نظر می‌رسد که این کمپانی در چند روز آینده یک تاریخ عرضه را برای این بازی مشخص کند اما هنوز هم بازی‌های بسیاری در اکس باکس وجود دارد که بتواند طرفداران Vampyr تا سال 2018 راضی نگه دارد.

نظر شما چیست؟ آیا این گونه تاخیرها برای عنوان‌های مورد انتظار قابل قبول است یا خیر؟

منبع :

ONMSFT

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,