تیم برگزارکننده بازی‌های المپیک 2018 آمریکا به همراه ایکس‌باکس این تابستان میزبان یک تورنمنت بازی‌های ویدیویی خواهند‌بود. ورزشکاران در بازی فورزا موتور اسپورت7 به رقابت خواهند پرداخت.در ادامه با وینفون همراه باشید.

فیل اسپنسر رییس بخش ایکس باکس گفت:

در مایکروسافت ما معتقدیم که  بازی‌کردن متعلق به همه است بنابراین ما افتخار می‌کنیم که اولین تورنمنت بازی های ویدیویی را در بازی های المپیک 2018 آمریکا، در تابستان امسال برگزار کنیم. بازی‌های رقابتی در سراسر جهان مورد علاقه بازیکنان است، و هدف ما از برگزاری این مسابقات به چالش کشیدن مهارت‌های فردی و موانع شکست در حین ارائه یک تجربه‌ی سرگرم کننده به همه‌ی بازیکنان است.

بث کناکس، رییس و مدیرعامل بازی‌های المپیک 2018 آمریکا، نیز اشاره کرد:

بسیاری از ورزشکاران ما به بازی‌های ویدیویی علاقه‌مند هستند و تحقیقات نشان می‌دهد که انجام بازی‌های ویدیویی به‌طور بالقوه‌ای می‌تواند مهارت‌های شناختی و حرکتی افراد دارای معلولیت‌های فکری را افزایش دهد. ما هیجان‌زده هستیم تا با ایکس باکس همکاری کنیم تا اولین مسابقات بازی‌های ویدیوی را به بازی‌های المپیکی آمریکا اضافه کنیم. ما امیدواریم که همه برای حمایت از این رویداد آزمایشی در این رویداد شرکت کنند.

این مسابقات شامل هشت تیم با دو بازیکن است که این تیم ها در مسابقات انتخابی که در ماه گذشته در فروشگاه‌های مایکروسافت برگذار شد، انتخاب شدند. مسابقات بازی‌های ویدیویی ایکس باکس در بازی‌های المپیک تابستانی 2018 آمریکا در تاریخ 2 جولای در سالن Lyceum دانشگاه واشنگتن هوسکی برگزار خواهد شد.

ایستگاه های بازی نیز در المپیک تابستانی 2018 آمریکا برپا خواهندشد که عموم مردم می‌توانند به آن‌جا بروند و به انجام بازی‌هایی مانند فورزا موتورسپورت 7، ماینکرافت، Super Luckys، بپردازند.

منبع :

MSPU

89 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,