Xbox Live Gold

ایکس باکس در طرح پیشنهادی خود بسته ای هیجان انگیز را ارایه کرده است که با تهیه آن می توانید با پرداخت هزینه تنها سه ماهه بسته Gold بسته ای با مدت زمان شش ماهه دریافت کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اگر به جای اینکه بسته های عضویت خود را در Xbox Live Gold به صورت ماهانه تهیه کرده و خریداری کنید، بسته های طولانی مدت تر را انتخاب کنید همیشه کمی در هزینه ها و پرداخت های خود صرفه جویی خواهید کرد. اما جدیدتریت طرح تشویقی ارایه شده برای ایکس باکس شما قادر خواهید بود تا تنها با پرداخت هزینه بسته سه ماهه Gold بسته ای با مدت زمانی شش ماه دریافت کنید. این بسته یک طرح تبلیغاتی برای بازی  PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS) PUBG) می باشد اما برای اینکه بتوانید از این بسته استفاده کنید احتیاجی به خرید خود بازی نیست و این امکان برای همه وجود دارد.

دوستان خود در را در PUBG بیشتر از این منتظر نگذارید. برای مدتی محدود می توانید بسته 3 ماهه  Xbox Live Gold# را خریداری کنید و سه ماه دیگر نیز به صورت رایگان دریافت کنید: https://t.co/5shu0OLOSrpic.twitter.com/VAUbn8ux0w

Xbox (@Xbox) January 16, 2018__

به نظر می رسد این طرح تنها محدود به کاربران US نمی شود و کشور های دیگری از جمله مکزیک، برزیل، کانادا، بریتانیا، فرانسه، آلمان و استرالیا نیز جز کشور هایی می باشند که شامل این طرح می شوند. از آنجایی که با استفاده از این طرح کدی را خریداری می کنید پس بهتر است دو کد خریداری نکرده و عضویت یکساله Gold را تنها با پرداخت هزینه شش ماه دریافت کنید.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

94 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,