کنسول جدید مایکروسافت تا دو هفته ی دیگر به صورت رسمی مقابل دیدگان گیمرها و هواداران مایکروسافت قرار خواهد گرفت و در کنفرانس های مختلف مایکروسافت نیز صحبت ها درباره آن شروع شده است. 

در رویداد محلی اخیر مایکروسافت، تری مایرسون خبر عرضه ی قدرتمندترین کنسول فعلی جهان، اسکورپیو در سال ۲۰۱۷ در کشور چین را اعلان کرد.

این کنسول همین امسال در چین نیز عرضه می شود و این خبر مهم به دلیل اینکه در سال های قبل و هنگام رونمایی اکس باکس وان بعد از چندماه و در سال ۲۰۱۴ به کشور چین رسید و این درحالی بود که سال ۲۰۱۳ رونمایی کنسول جدید رخ داده بود و این همزمانی تقریبی با دیگر مناطق جهان، نشان از توجه ردموندی ها برای موفقیت این کنسول در کشور پهناور چین است.

تری مایرسون در این رویداد اعلام کرد که این کنسول قدرتمندترین کنسول حال حاضر جهان است و ۴۰ درصد قدرتمند تر از هر کنسول امروزی است. این کنسول تمام بازی های اکس باکس وان را با توانایی بهتر اجرا خواهد کرد.مایکروسافت همچنین اعلام کرد مسابقات قهرمانی اتومبیل سواری فورزا این تابستان به شانگهای خواهد آمد.

انتظار می رود در کنفرانس E3 در تاریخ ۲۳ خرداد، جزئیات بیشتری از اسکورپیو برای مخاطبان اعلام شود و تا آن زمان با ما همراه باشید تا با این کنسول و حواشی آن بیشتر آشنا شوید.

عرضه اسکورپیو در آسیا همزمان با دیگر مناطق جهان نوید دسترسی زودتر ایرانیان به این کنسول ارزشمند و قدرتمند را می دهد.

منبع :

GAMESPOT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,