xbox-project-scorpio.jpg.optimal

مسئول بخش بازاریابی اکس باکس آقای آرون گرین برگ اخیراً در مصاحبه‌ای در رابطه با پروژه اسکورپیو سخن گفته است و در صحبت‌های خود این کنسول جدید را یک “beast” حیوان وحشی نامیده است و گفته است که ما در حال ساخت یک حیوان وحشی هستیم و همچون زمانی که اکس باکس وان را ساختیم، در حال بازگشت به ریشه خود هستیم.

۲۰۱۶-۰۶-۱۳ (۲)

آقای گرین برگ در صحبت‌های خود رد جریان پوشش زنده کنفرانس مایکروسافت E3 گفت که اعضای تیم سازنده اسکورپیو در رابطه با این موضوع بسیار هیجان زده هستند، وی در ادامه گفت:

تیم سازنده اسکورپیو همه از گیمرهای خوب هستند و علاقه زیادی به کاری که انجام می‌دهند دارند و این میزان انگیزه بسیار بی سابقه است و مردم نسبت به کنسولی که عرضه خواهیم کرد و همچنین چشم انداز پروژه اسکورپیو بسیار هیجان زده‌اند و این حالت بسیار ویژه‌ای است.

ردموندی ها اسکورپیو را در جریان E3 2016 معرفی کردند و قرار است این کنسول قدرتمند با یک پردازنده ۸ هسته‌ای حافظه پهنای باند ۳۲۰ گیگاباتی و قدرت شش ترافلاپسی و توانایی اجرای بازی‌های ۴K در سال ۲۰۱۷ عرضه شود. در ادامه صحبت‌های آقای گرین برگ سال ۲۰۱۷ تمرکز اصلی بخش اکس باکس بر روی اولید بازی‌های دسته اول برای این کنسول های جدیدش خواهد بود.

در ادامه می توانید ویدیو معرفی این کنسول را تماشا کنید.

دانلود ویدیو

منبع :

GAMESPOT

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مسيح
پاسخ دهید شنبه 28 خرداد 1395

حافظه داخلی ۳۲۰ گیگابایتی چیه آخه؟ اشتباهه
این مقدار، مقدار پهنای باند کارت گرافیک بوده که ۳۲۰ گیگابایت بر ثانیه هست
http://www.trustedreviews.com/opinions/ps4-neo-vs-xbox-2-xbox-scorpio-specs-comparison

    حمیدرضا عبدی
    پاسخ دهید یکشنبه 29 خرداد 1395

    ممنون مسیح جان اصلاح شد 🙂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,