مایکروسافت برای رقابت با حراج بزرگ شبکه پلی استیشن (PSN)، امروز درباره رویدادی به نام Xbox Ultimate Game Sale اطلاع رسانی کرد. همان طور که از نام رویداد نیز مشخص است، تخفیف های این حراج بزرگ مایکروسافت برای بازی های اکس باکس باورنکردنی هستند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

حراج بزرگ مایکروسافت برای بازی های اکس باکس از روز جمعه ۹ تیرماه (۳۰ ژوئن) در فروشگاه اکس باکس شروع خواهد شد که در جریان آن کاربران می‌توانند منتظر برچسب تخفیف برای عنواینی بسیار محبوب روی پلتفرم اکس باکس باشند. همچنین یک تیزر ویدیویی نیز منتشر شده که با توجه به آن می‌توان انتظار داشت بازی های محبوب Rainbow Six Siege، Mass Effect: Andromeda، Rocket League، For Honor، Battlefield 1 و Ghost Recon: Wildlands جزو تخفیف های این حراج خواهند بود.

عناوین موجود در این حراج بزرگ مایکروسافت برای بازی های اکس باس تا ۶۵% برای کاربران عادی تخفیف خواهند خورد. کاربران اشتراک طلایی اکس باکس نیز می توانند با ۷۵% تخفیف از این رویداد بزرگ استفاده کنند.

تخفیف های این حراج تا تاریخ ۱۹ تیر (۱۰ جولای) اعتبار خواهند داشت. متاسفانه هنوز لیست کامل عناوین شامل این حراج منتشر نشده است اما به زودی منتشر خواهد شد.

به محض انتشار این لیست، وینفون شما دوستان را مطلع خواهد کرد.

منبع :

GAMESPOT

51 پست
سیّد محمّد نصری
Sickmind_01 is here, English Translation graduate and one hell of a Microsoft lover
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,