تیم ایکس‌باکس اعلام کرده است که اگر بازیکنان تا 7 نوامبر بتوانند بیش از 25 میلیون دستاورد را قفل‌شکنی کنند، 500 دلار از این درامد را به خیریه اهدا خواهد کرد. بنابراین بازیکنان این نکته در در نظر بگیرد که هر دستاوردی که تا هفت نوامبر در بازی‌ها به دست‌ آورند تبدیل به یک کار خیر خواهد شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

کمپانی ایکس باکس اعلام کرده است که اگر بازیکنان از یکم تا هفتم تیر بتوانند به 25 میلیون دستآورد دسترسی پیدا کنند این شرکت مبلغ 500000 دلار را به Call of Duty Endowment که یک مرکز خیریه برای سربازان و جانبازان جنگی است اهدا می‌کند. این به نظر پیشنهاد خیلی خوبی می‌آید اما تاکنون بازکنان تنها 4.7 میلیون دستاورد به دست آورده‌اند.

شرکت کنندگان همچنین می‌توانند برنده‌ی بسته‎های جوایز مختلف از Rally the Troops باشند که این بسته‌ها شامل یک کنسول سفارشی ایکس باکس وان اس، یک کنترلر بی سیم ایکس باکس وان، نسخه‌هایی از Call of Duty WWII و مواردی دیگر می‌شوند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که وارد ایکس‌باکس خود شوید و روی بیلبورد Xbox One Rally the Troops کلیک کنید و تا هفتم نوامبر بازی‌های چند‌نفره را انجام دهید. مانند تمام پیشنهادات ایکس باکس همچنین می‌توانید با دنبال کردن صفحه رسمی توییتر ایکس‌باکس و ری‌توییت کردن پست Rally the Troops #XboxSweepstakesPost وارد آن شوید.

The Call of Duty Endowment یک شرکت غیردولتی است که توسط Activision Blizzard پشتیبانی می‌شود و مدیر عامل آن Bobby Kotick است که هدفش راه‌اندازی مرکزی برای سربازان قدیمی و جانبازان است تا دوباره آن‌ها به نیروی کار بازگرداند. او امیدوارم است که تا سال 2019 حدود 50000 جانباز را دوباره به کار بگرداند و از سال 2009 تا کنون موفق شده است که 37000 نفر را بر سر کاری قرار دهد.

منبع :

MSPOWERUSER

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,