_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

عنوان Phantom Doctrine منتشرشد

در چند روز اخیر جدیدترین عنوان استودیو CreativeForge Games یعنی عنوان Phantom Doctrine منتشر شد.

عنوان Phantom Doctrine عنوانی مشابه به بازی XCOM می‌باشد که در دنیای جاسوس‌ها و توطئه‌ها جریان دارد. این عنوان توسط استودیوCreativeForge Games توسعه یافته است و در حال حاضر در دسترس است.

اگر شما عنوان Hard West این استودیو را تجربه کرده باشید مطمئنا از انتشار عنوان جدید این استودیو با نام Phantom Doctrine نیز خوشحال خواهید شد. Phantom Doctrine یک عنوان استراتژیک و نوبتی در سبکی جاسوسی و هیجان‌انگیز می‌باشد که در دنیایی پر از عملیات ‌های مخفی، سازمان‌ های جاسوسی و پارانویا در سال 1983 میلادی جریان دارد. عنوان XCOM را در به طوری تصور کنید که در آن با جنگ سرد سر و کار دارید. در این عنوان بازیکنان هدایت The Cabal را بر عهده دارند. یک سازمان مخفی که در دوران جنگ سرد، با یک توطئه بزرگ که در تلاش برای به دست آوردن کنترل جهان است مقابله می‌کند. پایگاه عملیاتی خود را به صورت مخفی هدایت کنید: مامورهای جدیدی را استخدام کرده و آن‌ ها را آموزش دهید، برروی پرونده‌ های مختلف تحقیق کنید، اسناد و هویت ‌های جعلی ایجاد کنید، تکنولوژی‌ های جدید و مهندسی بیوشیمی را تحقیق کنید و برای کسب برتری تاکتیکی از دشمنان خود بازجویی کرده و آن ‌ها را شستشوی مغزی دهید.

در حالت تک نفره این عنوان Phantom Doctrine غرق خواهید شد. در این حالت می‌توانید از میان کمپین‌هایی با پیش ‌زمینه‌ های داستانی مختلف یکی را انتخاب کنید. می‌توانید در نقش یک عامل سازمان ضد جاسوسی سازمان KGB قرار گیرید و یا نقش یک تکاور کار کشته خائن در سازمان CIA را تجربه کنید. عنوان Phantom Doctrine حاوی مراحلی نوبتی است که با طراحی منحصر به  فرد خود، انتخاب ‌های شما را به چالش می‌کشد. عوامل خود در میدان مبارزه مجهز به سلاح ‌هایی سنگین برای هجوم مستقیم کنید و یا آن‌ ها را مجهز به اسلحه ‌های بی‌صدا و ابزارها و سلاح ‌های سرد کنید تا مراحل را به صورت مخفیانه به پایان برسانید. ماموران خود را در سراسر جهان قرار دهید تا با عملیات‌ های مخفی خود در مناطق کلیدی نفوذ کنند و در مبارزات شما را پشتیبانی کنند تا همیشه یکی قدم جلوتر از دشمنان خود باشید.

علاوه بر ۴۰ ساعت تجربه بخش داستانی در بخش تک نفره، کاربران می‌توانند در مسابقات چند نفره آنلاین، رقبای خود را در سراسر جهان به چالش بکشند و همچنین کمپین New Game Plus را با محتویات داستانی اضافی، آزاد کنند.

عنوان Phantom Doctrine حس تنش‌ های پیچیده در دوران جنگ سرد را منتقل می‌کند و از فضاسازی ‌ها و جلوه‌ های بصری فیلم‌ های جاسوسی کلاسیک الهام گرفته شده است و دراین عنوان بکار گرفته شده است. همچنین بخش موسیقی بازی بر عهده آهنگ‌ساز معروف، Marcin Przybylowicz بوده است که موسیقی متن عنوان The Witcher 3: Wild Hunt را بر عهده داشته و توانسته جوایزی را نیز کسب کند.

هم اکنون عنوان Phantom Doctrine برای کنسول های ایکس باکس ون و پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس قرار گرفته شده است. کاربران رایانه های شخصی در حال حاضر از طریق نرم افزار استیم می‌توانند این عنوان را تجربه کنند.

لطفا نظرات خود را در مورد این عنوان با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,