mipad

شیائومی، شرکت چینی تولید کننده ی گوشی های هوشمند که اخیراً با مایکروسافت برای آوردن ویندوز 10 موبایل به گوشی های هوشمند شیائومی همکاری کرده است، گزارش شده است که این کمپانی به زودی برنامه ای برای معرفی یک تبلت بر پایه ی سیستم عامل ویندوز 10 دارد. این گزارش از سوی Pan Jiutang که ظاهراً یک تحلیل گر معروف چینی است، منتشر شده، و اعلام کرده است که شیائومی یک تبلت جدید را در سه ماهه سوم سال 2015 عرضه خواهد کرد. متاسفانه هنوز مشخص نیست که این دستگاه با ویندوز 10 برای کامپیوتر همراه است و یا با ویندوز 10 موبایل.

بنابراین این دستگاه با ویندوز 10 برای کامپیوتر همراه است و یا ویندوز 10 موبایل؟ در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در این مورد وجود ندارد. با این حال اگر صفحه نمایش این تبلت کوچک تر از 8 اینچ باشد، از ویندوز 10 موبایل بهره می برد و اگر صفحه نمایش این دستگاه بزرگ تر از 8 اینچ باشد، احتمالاً از ویندوز 10 برای کامپیوتر بهره مند خواهد شد. با توجه به این که نسخه ی نهایی ویندوز 10 موبایل هنوز منتشر نشده است، انتظار می رود که این دستگاه صفحه نمایشی بزرگ تر از 8 اینچ داشته باشد و با نسخه ی استاندارد ویندوز 10 همراه باشد.

به یاد داشته باشید که ما هم اکنون در سه ماهه سوم سال 2015 حضور داریم، پس زمان زیادی را نباید به انتظار این تبلت که با ویندوز 10 همراه خواهد بود، نشست.

به اندازه ی کافی جالب است، شرکت شیائومی قصد دارد که در 16 آگوست یک نسخه ی جدید از رام MIUI را برای دستگاه های اندرویدی خود معرفی کند. و به نظر می رسد که این شرکت از تبلت ویندوزی خود در کنار معرفی رام جدید MIUI، رونمایی کند. همچنین لازم است یادآوری کنیم که دیروز جو بلفیوره اعلام کرد که در هفته های آینده کاربران شیائومی قادر خواهند بود که با استفاده از برنامه ی اینسایدر، ویندوز 10 موبایل را در گوشی های هوشمند خود تجربه کنند. بنابراین جای تعجب نیست اگر تبلت ویندوزی شیائومی همزمان با عرضه ی ویندوز 10 موبایل برای گوشی های هوشمند شیائومی، معرفی شود.

منبع: WMPOEWRUSER

منبع :

WMPOEWRUSER

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,