مجموعه Yakuza یکی از مجموعه های بسیار محبوب اکشن به حساب می‌آید که داستان زیبا و حرکات شبیه سازی شده کاراته‌ی این مجموعه نیز به محبوبیت آن کمک کرده‌ است.

متاسفانه این مجموعه زبیا هم‌اکنون به صورت انحصاری تنها برای کنسول های پلی استیشن 4 عرضه شده است اما اگر تقاضا برای این عنوان بالا برود ممکن اینتصمیم تقییر پیدا کند و برای پلتفرم های دیگر نیز این عنوان عرضه شود. در جریان مصاحبه‌ای که توسعه دندگان مجموعه Yakuza با سایت Gameblog داشتند اعلام کرده‌اند که این عنوان برای یک کنسول دیگر نیز عرضه خواهد شد ولی همچنان نام دقیق این کنسول مشخص نیست.

زمانی که پرسیده شد که مجموعه Yakuza در چه زمانی برای کنسول های ایکس باکس وان و نیتندو سوییچ عرضه خواهد شد، تهیه کننده این مجموعه آقای Daisuke Sato در این باره توضیح دادند:

اگر بخواهیم در مورد اتفاقی که افتاده است رو راست باشیم؛ عرضه این مجموعه برای کنسول Wii U یه شکست بزرگ بود. ما طرفدار عناوین مولتی پلتفرمی هستیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم که از این عناوین حمایت کنیم. همچنان هدف ما توسعه‌ی بازی برای تمام پلتفرم‌های ممکن است و می‌دانیم که این اتفاق باعپ می‌شود که مخاطبان بیشتری داشتیم. در حالی که کنسول نیتندو سوییچ یه کنسول بسیار محبوب است اما ما این عقیده را داریم که این کنسول مناسبی برای توسعه مجموعه Yakuza نیست با این حال هنوز کنسول ایکس باکس وان و توسعه این مجموعه برای این کنسول را در نظر خواهیم داشت و می‌دانیم که توسعه چنین مجموع‌ای برای این کنسول منجر افزایش کاربران ما خواهد شد و این یکی از گزینه های توسعه این مجموعه است.

در صورت انتشار مجموعه Yakuza برای کنسول ایکس باکس وان این یک فرصت بزرگ برای مایکروسافت خواهد بود که متوجه شود که آیا بازی هایی که در سبک این مجموعه هستند به این عنوان منتقل خواهند شد یا خیر. با این‌که ایکس ‌باکس وان همواره یاری دهنده و پیشتیبان عناوین ژاپنی نبوده است اما در رویداد E3 2018 دو بازی ژاپنی Devil May Cry 5  و Jump Force نمایش بی‌نظیر و قابل توجهی در کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت داشته‌اند؛ عنوان Nier: Automata نیز که به تازگی برای کنسول ایکس باکس وان منتشر شد؛ این کنسول نیاز به عناوین با کیفیت ژاپنی بیشتری دارد تا بتواند توجه آنها را به سمت خود جلب کند. دسترسی یافتن به استودیو های برتر ژاپنی و به نمایش در‌ آوردن عناوین با کیفیت ژاپنی هم چون عنوان Nier: Automa، می‌تواند علاقمندان بیشتری را برای کنسول ایکس باکس وان ایجاد کند.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , ,