فیل اسپنسر به دلایل شخصی در گیمزکام ۲۰۱۷ شرکت نکرد و مایکروسافت مایک ایبارا نایب رییس بخش اکس باکس و ویندوز را برای مراسم اعزام کرد. برای شنیدن صحبت‌های ایشان درباره اکس باکس وان اکس با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

ایبارا در مصاحبه با سایت VG247 از آینده پلتفرم اکس باکس و برنامه های این شرکت برای تغییرات آتی سخن گفته که در ادامه بخشی از آن را مشاهده می‌کنیم:

از این به بعد جواب سوال هایی را که ما در ردموند از خودمان می‌پرسیدیم، از نظرات گیمرها می‌یابیم و می‌بینیم که واقعا آن ها چه می‌خواهند. ما برای نوآوری در حیطه بازی های آنلاین چند نفره بسیار تحت فشار قرار گرفته‌ایم. چیزی که ما قبلا درباره آن بحث کرده‌ایم آن بود که چطور تمام مردم با سناریو های مختلف در جاهای متفاوت بتوانند با یکدیگر بازی کنند و مشکلی برای آن ها پیش نیاید. من واقعا بعضی از بازخوردهای کاربران را در مورد این بخش دوست دارم. این مطمئنا بزرگ ترین جهش ما در حیطه بازی خواهد بود. فکر کنم عکس هایی که از بازی Tomb Raider منتشر شد گویای همه چیز باشد… پس اکس باکس وان اکس بهترین تجربه شما خواهد بود.

مثل این که مایکروسافت از این سیاست برای تولید اکثر محصولات خود استفاده می‌کند چون که قبلا هم برای تکمیل ویندوز ۱۰ از نظرات کاربران بهره برد. در ادامه مایک ایبارا به اشتیاق مایکروسافت برای ادغام با تکنولوژی هایی چون NVIDIA GameStream و Steam اشاراتی کرد.

خب ما در سایت نظرات شاهد این بودیم که کاربران خواهان چنین قابلیت هایی هستند. ما قطعا از بازخورد ها برای تعیین اولویت بندی جایی که می‌رویم و سرمایه گذاری‌هایی که می کنیم، استفاده خواهیم کرد. چیز خاصی برای صحبت نداریم ولی حتما به هر دوی آن ها نگاه می‌اندازیم و بررسی می‎کنیم که چطور بتوانیم با آن ها همکاری کنیم.

نظر شما چیست؟ آیا استفاده از بازخورد های کاربران برای کامل کردن یک محصول کار مناسبی است یا خیر؟

 

منبع :

WCCFTECH

323 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sazhen
پاسخ دهید شنبه 11 شهریور 1396

سلام
تمام برنامه ها و لیست برنامه های گوشیم پریده
فقط دو تا آیکون file و phone دارم که به کارت حافظه دسترسی دارن
کسی راه حلی داره ؟
بدون ریست فکتوری
چون اطلاعات برنامه حسابداری رو لازم دارم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,