Sea of Thieves یکی از اختصاصی‌های ایکس باکس وان است که در نمایشگاه E3 امسال بخش‌هایی از آن را مشاهده کردیم. مایکروسافت برنامه‌ریزی کرده تا این بازی متفاوت در سال 2018 برای ایکس باکسی‌ها قابل تهیه باشد. خبر خوب در مورد روند توسعه این بازی آن است که اکنون این بازی با کیفیت 4K مهیای اجرا روی ایکس باکس وان ایکس شده است.

Sea of Thieves عنوان جالب ساخته استودیو Rare Studios است که به‌صورت انحصاری برای ایکس باکس وان توسعه یافته است، مایکروسافت پیشتر اعلام کرده بود که این بازی در سال 2018 برای نسخه‌های مختلف ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

مایکروسافت پیشتر اعلام کرده بود که این بازی با کیفیت 4K و پشتیبانی از فناوری HDR برای ایکس باکس وان ایکس عرضه خواهد شد، این روند احتمالا در سال‌های آتی به استانداری رایج برای تمامی عناوین انحصاری مایکروسافت بدل خواهد شد.

شب گذشته تیم توسعه‌دهنده بازی در یک مصاحبه اختصاصی جزییات بیشتری را از روند توسعه بازی آشکار کردند، برطبق اظهارات آنها این عنوان با کیفیت 4K بومی برای ایکس باکس وان ایکس در دسترس خواهد بود، بنابراین برخلاف برخی از عناوینی که صرفا برای این کیفیت بهینه شده‌اند Sea of Thieves تمام قد در اختیار سخت‌افزار قدرتمند ایکس باکس وان ایکس خواهد بود. توسعه دهنده در این گفتگو توضیح داده که کیفیت اجرای بازی روی ایکس باکس وان ایکس معادل کیفیت اولترا در کامپیوتر خواهد بود.

یکی از نکات جالب در این مصاحبه بستر نرم‌افزاری است که مایکروسافت برای توسعه‌دهندگان فراهم آورده، برطبق اظهارات توسعه‌دهنده آماده سازی بازی برای اجرا با کیفیت 4K حقیقی روی ایکس باکس وان ایکس تنها دقایقی طول کشیده است.توسعه‌دهنده اعلام نکرده که آیا گیمرها قادر به آزمایش بازی با کیفیت 4K هنگام عرضه بازی به‌صورت نسخه آزمایشی آلفا خواهند بود یا خیر؟ اتفاقی که به‌هر صورت ما امیدواریم که به واقعیت بدل گردد. در انتها بد نیست اضافه کنیم که Sea of Thieves از جمله عناوینی است که از قابلیت کراس پلی پشتیبانی کرده و در نتیجه کاربران ایکس باکس وان می‌توانند همراه با کاربران ویندوز 10 به اجرای بازی بپردازند.

منبع :

ONMSFT

1347 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
Yahya
پاسخ دهید شنبه 20 آبان 1396

محسن جان . یک مقاله در باره اکسباکس بنویسید . مثلا بازیها و چطور دانلود کنیم وقتی میخوایم کرم بازیها توش هست و…

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,