hard-reset-master-warning

هفته ی گذشته گابریل آئول سرپرست تیم اینسایدر مایکروسافت کمی از کار های برنامه نویسی خود فاصله گرفت تا در خصوص ویندوز 10 موبایل و بیلد بعدی ویندوز 10 موبایل صحبت کند. بیلد 10240 ویندوز 10 موبایل به اندازه ی کافی باگ های بزرگ دارد تا باعث شود بیلد بعدی ویندوز 10 موبایل برای اینسایدر ها منتشر نشود و اینسایدر ها همچنان در بیلد 10166 بمانند.

اما خبر خوب این است یک بیلد جدید به زودی منتشر خواهد شد که ممکن است این اتفاق در چند روز آینده یا هفته ی پیش رو اتفاق بیافتد. اما نکته ای توجه ما و خیلی از دوستانمان را هنگام استفاده از این بیلد ها به خود معطوف کرده است، و آن هم این است برای داشتن تجربه ای بهتر هنگام استفاده از این بیلد ها، باید گوشی خود را هارد ریست (یا همان مستر ریست) کنیم. اما انجام این کار برای همه ی افراد خیلی هم ساده نیست، مخصوصا اگر بر روی گوشی خود بازی های بسیار زیادی نصب کرده باشید و تنظیمات شخصی سازی زیادی را بر روی گوشی خود انجام داده باشید. با این حال اگر می خواهید بهترین تجربه ی ممکن در بیلد های آزمایشی ویندوز 10 را تجربه کنید، باید بعد از آپدیت به این بیلد ها، گوشی خود را هارد ریست کنید. با این کار شما به سیستم عامل جدید اجازه می دهید تا کار خود را بر روی سخت افزار تازه ای به خوبی انجام دهد و نیازی به پردازش فایل های قدیمی نداشته باشد.

البته کاملا مشخص است انجام این کار اجباری نیست و خیلی از اینسایدر ها حتی بدون انجام هارد ریست نیز تجربه ی یکسانی با اینسایدر هایی که هارد ریست کرده اند دارند. بنابراین این کار کاملا داوطلبانه است و اگر فکر می کنید تجربه ی بسیار بد تری در بیلد های آزمایشی ویندوز 10 موبایل نسبت به دیگر اینسایدر ها دارید، این یکی از گزینه های پیش روی شماست تا شاید بتواند تجربه ی شما از این بیلد های آزمایشی را نسبت به قبل بهتر کند. این تفاوت ها گاهی بسیار به چشم می آیند و کاملا مانند تفاوت روز و شب هستند و البته گاهی هم تفاوتی نمی کند. می توانیم بگوییم این تفاوت ها به گوشی های مختلف بستگی دارد و ممکن است لومیا 1520 بدون هارد ریست هم بیلد های آزمایشی را به خوبی اجرا کند اما لومیا 930 نتواند این کار را انجام دهد.

البته توقع نداشته باشید با این کار هم تمام مشکلات حل شود و شما بتوانید از این بیلد های آزمایشی مثل یک نسخه ی نهایی یا RTM که در پاییز منتشر خواهد شد استفاده کنید. به یاد داشته باشید که ویندوز 10 موبایل هنوز در میانه ی راه نسخه های آزمایشی است و برخی مشکلات و باگ ها اجتناب ناپذیر هستند و شما نیز به عنوان یک اینسایدر پذیرفته اید که آن ها قبول کرده و گله نکنید. با این حال برای بهترین تجربه ی بیلد های آزمایشی، انجام هارد ریست تنها گزینه ی پیش روی شماست. حال می خواهید هارد ریست کنید؟ ما به شما می گوییم چطور از گوشی خود پشتیبان بگیرید و سپس آن را هارد ریست کنید:

پشتیبان گیری در فضای ابری (اختیاری) – ویندوز فون 8.1

 1. به تنظیمات (Settings) گوشی خود بروید.
 2. گزینه ی پشتیبان گیری (Backup) را انتخاب کنید.
 3. سپس برنامه ها + تنظیمات (apps + settings) را انتخاب کنید.
 4. و در نهایت گزینه ی “پشتیبان بگیر” (Back up now) را انتخاب کنید.

backup-81

پشتیبان گیری در فضای ابری (اختیاری) – ویندوز 10 موبایل

 1. به تنظیمات (Settings) بروید.
 2. گزینه ی پشتیبان گیری (Backup) را انتخاب کنید.
 3. دیگر گزینه ها (More options) را انتخاب کنید.
 4. در نهایت گزینه ی “پشتیبان گیری کن” (Back up now) را انتخاب کنید.

backup-10

چگونه هارد ریست کنیم – ویندوز فون 8.1

 1. به تنظیمات (Settings) بروید.
 2. به قسمت “دریاره” (About) بروید.
 3. به پایین صفحه رفته و گزینه ی “گوشی را ریست کن” (Reset your phone) را انتخاب کنید.
 4. سپس “بله” (Yes) را انتخاب کنید.

همچنین شما این امکان را دارید مموری کارت خود را پاک نکنید تا بتوانید همه ی موسیقی ها، تصاویر و ویدیوی های خود را نگه دارید.

reset-81

چگونه هارد ریست کنیم – ویندوز 10 موبایل

 1. به تنظیمات (Settings) بروید.
 2. به قسمت “دریاره” (About) بروید.
 3. به پایین بروید و گزینه ی “گوشی را ریست کن” (Reset your phone) را انتخاب کنید.
 4. سپس “بله” (Yes) را انتخاب کنید.

همچنین شما این اختیار را دارید که مموری کارت خود را پاک نکنید تا بتوانید تمام موسیقی ها، تصاویر و ویدیو های خود را نگه دارید.

reset-10

چگونه از طریق دکمه های سخت افزاری هارد ریست کنیم (در گوشی های لومیا)

این روش برای مواقعی که گوشی بالا نمی آید یا اصطلاحا بوت نمی شود، مناسب است.

 1. گوشی را خاموش کنید.
 2. دکمه ی پاور را فشار دهید تا گوشی روشن شود.
 3. زمانی که گوشی لرزید، بلافاصله دکمه ی کاهش صدا را فشار داده و نگه دارید.
 4. زمانی که علامت تعجب (“!”) بر روی صفحه نمایان شد، دکمه ی کاهش صدا را رها کنید.
 5. سپس گوشی را به شارژر دیواری دستگاه وصل کنید تا ادامه ی مراحل ریست انجام شود.

دکمه های زیر را به ترتیب فشار دهید. نکته: در حالی که شما دکمه ها را فشار می دهید، صفحه نمایش شما هیچ تغییری نمی کند.

Gold-Lumia-930-sidebuttons

 1. دکمه ی افزایش صدا را فشار دهید.
 2. دکمه ی کاهش صدا را فشار دهید.
 3. دکمه ی پاور را فشار دهید.
 4. دکمه ی کاهش صدا را فشار دهید.

سپس گوشی به صورت خودکار ریست می شود.

 • در طول ریست، دو چرخ دهنده بر روی صفحه به مدت 5 دقیقه می چرخند و سپس صفحه نمایش به مدت حدود 30 ثانیه سیاه می شود.

ریست کردن گوشی، تمام اطلاعات کاربر را پاک می کند، اگرچه شما می توانید برای مموری کارت خود استثنا قائل شوید و اجازه ندهید تا حافظه ی میکرو SD شما پاک شود.

w10-mobile-apps-backup

آیا شما باید اطلاعات خود را بازیابی کنید؟

اما سوال بعدی که پیش می آید این است که پس از هارد ریست و شروع مجدد گوشی، آیا شما باید اطلاعات خود را بازیابی کنید؟ خوب قاعدتا اگر قبل از هارد ریست از گوشی خود پشتیبان تهیه کردید، باید پس از شروع مجدد گوشی، اطلاعات خود را بازیابی (Restore) کنید. در غیر این صورت عمل پشتیبان گیری شما بیهوده بوده است. با این حال آیا بازیابی اطلاعات تاثیری در عملکرد گوشی دارد و با زمانی که گزینه ی (Start Over) را انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود؟

نتایج به دست آمده از اینکه با بازیابی اطلاعات باز هم بهترین تجربه را در بیلد های آزمایشی خواهید داشت متفاوت است. اگر شما حتما به اطلاعات خود نیاز دارید، می توانید از این ابزار استفاده کنید تا اطلاعات شما بازیابی شوند. با این حال ما ترجیح می دهیم که گزینه ی Start Over را انتخاب کنید تا گوشی کاملا از نو بوت شود و سپس برنامه و بازی های مورد نیاز به صورت دستی دانلود و نصب شوند. همچنین اگر شما دارای حافظه ی مموری Micro SD هستید که تمام تصاویر و موسیقی های خود را بر روی آن ذخیره کرده اید، تمامی آن ها به راحتی به سیستم عامل گوشی شما باز می گردند تا زمان شما را ذخیره کنند. همچنین به یاد داشته باشید که از وان درایو برای ذخیره ی همه ی تصاویر و ویدیو های خود استفاده کنید.

quick-actions-windows-10-mobile

چه زمانی؟

اما آخرین سوالی که ممکن است شما داشته باشید این است که چه زمانی شما باید این هارد ریست را انجام دهید. شما می توانید ابتدا به ویندوز 10 موبایل آپدیت کنید و سپس این کار را انجام دهید، که احتمالا بهترین راه است. با این حال شما این امکان را دارید تا همین الان هم این کار را در نسخه ی فعلی ویندوز فون 8.1 یا ویندوز 10 موبایل خود انجام دهید و سپس آپدیت کنید.

یک روش دیگر هم وجود دارد، شما می توانید بیلد فعلی خود را پاک کرده (برگردید به نسخه ی پایدار رسمی)، آپگرید کرده و سپس دوباره هارد ریست کنید. به نظر می رسد این کار کامل ترین کاری است که می توان انجام داد، اما هنوز مطمئن نیستیم که این کار آیا لازم است یا خیر.

در نهایت باز هم باید بگوییم که ممکن است نیاز نباشد در هر بیلد جدیدی از ویندوز 10 موبایل این کار را انجام دهید. طبق تجربه ای که در این زمینه کسب کردیم، این کار برای زمانی که می خواهید از ویندوز فون 8.1 به ویندوز 10 مهاجرت کنید مهم است، اما اگر می خواهید از یک بیلد ویندوز 10 موبایل به یک بیلد جدید تر آن آپدیت کنید، شاید این کار به اندازه ی شرایط قبلی مهم نباشد. با این حال نتایج در دستگاه های مختلف، متفاوت است و نمی توان این موضوع را با قاطعیت کامل تایید کرد.

اما نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید این است: اگر شما فکر می کنید که ویندوز 10 موبایل برای شما خیلی کند عمل می کند، صفحه ی استارت شما زمان زیادی را برای بارگذاری تلف می کند، برخی برنامه ها باز نمی شوند و …، شاید شما بخواهید که یک بار هارد ریست را امتحان کنید تا شاید برخی از این مشکلات حل شوند.

آیا شما هم هنگامی که از ویندوز 10 موبایل استفاده می کرده اید، هارد ریست انجام داده اید؟ آیا شما انجام آن را پیشنهاد می کنید؟ تجربه ی خود را با ما در قسمت نظرات در میان بگذارید.

منبع: WINDOWS CENTRAL

منبع :

WINDOWS CENTRAL

980 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
حـ می ـد
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

چند بار در بیلدهای قبلی پیش اومد که بعد از چند روز، یه مشکلاتی به وجود میومد. مثلا بعضی برنامه ها اجرا نمیشدن… من هربار از توی تنظیمات ریست میکردم، بدتر میشد، مثلا پیش اومد که کلا تنظیمات گوشی ناپدید شده بود!! ولی با دکمه ها که ریست میکردم درست می شد. توصیه میکنم اگه تصمیم گرفتین ریست کنین، از دکمه ها استفاده کنین

Ali
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

bale estefade kardim va kami behtar shod
vali hamchenan bazi az application ha dorost baz nemishan ya kollan nistan..
sabr ta akharin build ro hamun hard reset e kolli

sama
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

صدبار هارد ریست کردم 😁
الان تو بیلد ۱۰۱۶۶ هستم و به گفته ی مایکروسافت و دوستان مشکل موندن روی پین کد وآنلاک نشدن گوشی برطرف شده اما من هنوز این مشکل رو دارم!!!!
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟

Miladsahraie
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

من خیلی وقت پیش زمانی که نسخه ۸.۱ اخری رو گرفتم انجام دادم ، حافظه سیستمی گوشی ۸ گیگ بود که بعد از این کار شد ۴ گیگ ، به نظرم بیشتر به همین درد میخوره ، اطلاعات اضافه رو پاک میکنه

  Ali
  پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

  اره بعد یک اپدیت هارد ریست کنین بهتره من رو گوشیم دنیم نصب بود و فقط ۳گیگ حافظه خالی داشتم در صورتی که هیچی هم تو حافظه گوشیم نبود هارد ریست کردم شد ۴گیگ و خوردی خالی شد

اردلان
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

واقعا مقاله به جا و کاملی بود و میخواستم ازتون بابت این همه تلاش تشکر کنم! واقعا دستتون درد نکنه!

  علی گلشن
  پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

  ممنونم اردلان جان. وظیفمونه.

   Aria
   پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

   سلام مهندس گلشن عزیز ٰ
   ؛آقا این وایبر مشکلش چیه نه اطلاعات میفرسه نه دریافت میکنه
   الان آپدیت هم نمیشه
   لومیا 830.535 دارم .مگر فیلتر شده!!!!!!!!!!!!!

    علی گلشن
    پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

    آریا جان ما هم همین مشکلاتو داریم. خیلی هوشمند فیلتر شده تا کسی نتونه دیگه باهاش کار کنه.

     Aria
     پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

     خیلی عجیبه برای اندروید کار میکنه ولی ویندوز فون خیر !!!!!!!!!!!!!!!!
     یعنی سرورهای وایببر استور ماکروسافت فیلتر شده!!!
     خدا کنم هر چه زودتر وین 10 بیاد و استور هم یکپارچه بشه و برنامه ها بهبود پیدا کنه
     ممنونم از تلاش شما و جناب درویش زاده و کل تیم وینفون ٰ
     خسته نباشید خدا قوت

     منوچهر
     پاسخ دهید یکشنبه 19 مرداد 1394

     سلام علی گلشن من به مشکل خوردم ویندوز فون من ۸.۱ بود اینسایدر فستو زدم بداز دانلود زدم نصب بشه سریع اول نصب کرد گوشیم خاموش و روشن شد حالا تو چرخدنده گیر کرده راستی اگه وای فای خاموش کنم گوشیم بداز ۲ دقیقه خاموش میشه اگه روشن باشه بعداز ۳۰ دقیقه خاموش میشه هارد ریست هم نمیتونم کنم تورخدا یکی راهنماییم کنه گیر گردم

   اردلان
   پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

   آقام علی آقا گلشن :دی

Sina
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

منم از نسخه های پیش نمایش فنی ویندوز 10 موبایل استفاده می کنم و برای داشتن تجربه بهتر ، پس از هربار آپگرید به بیلد جدید عملیات هارد ریست رو انجام میدم.

  m_morteza86@yahoo.com
  پاسخ دهید چهارشنبه 19 شهریور 1394

  سلام طریقه ی آپدید به بیلد بعدی چجوری هستش چون داخل ویندوز 10 برنامه اینسایدر کار نمیکنه

فائزه
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

سلام بچه ها

من مجبور شدم گوشیم رو برگردونم به 8.1

آخه توی این بیلد 10166 روی صفحه ی آغازین گوشیم قفل می کرد 🙁

کسی هم نبود کمکم کنه که باید چیکار کنم

ولی خب نسبت به بیلد های قبلی بهتر بود

امیدوارم بیلد جدید که بیاد مشکل قفل شدن صفحه نمایش برطرف شده باشه

مازیار
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

شش ماه قبل در همین سایت توی یکی از تاپیکها گفتم من به شخصه بعد از هر آپدیت حتما بعدش یه بار گوشی رو ریست میکنم، اینطوری هیچ وقت هیچ مشکل نرم افزای برای گوشی پیش نمیاد.
اما یکی از دوستان گفت بهتره خودتو به یه روانپزشک نشون بدی!!
خداییش موندم ما ملت ایران کی میخوایم اینو قبول کنیم که خدای همه چیز نیستیم؟ و در هر چیزی که توو این دنیا وحود داره مدعی مطلق نباشیم؟ چرا فک میکنیم که همیشه همه چیز رو فقط خودمون میدونیم؟

A.P.N
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

دوستان من شنیدم ک وین 10 برای PC در بازار عرضه نمیشه و باید دانلودش کرد.حالا من ک ویندوزم اصل نبود باید برای نصبش چیکار کنم ک ب صورت رایگان باشه؟ی سوال دیگه این ک الان این دیگه نسخه نهاییشه و باگاش از نسخه های قبلی کمتره درسته؟ینی با نصبش مشکل آنچنانی ب وجود نمیاد؟

  مازيار
  پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

  دوست عزيز شما بايد ويندوز 7 يا 8 يا 8.1 رو نصب و كرك كنيد، بعد از طريق فايل ايميج به ويندوز ده ارتقا بديد.
  اما راه بهتر اينه كه كلاً سيستم رو فرمت كنيد و از ويندوز ده كرك شده استفاده كنيد تا همه امكانات ويندوز ده به صورت پيشفرض اعمال بشن چون در عمل آپديت فقط آپديتها جايگذين ميشن و همه تنظيمات اعمال نميشه و در مواردي با ويندوز دهي كه به صورت نسب مستقيم انجام شده متفاوت خواهد بود.

   A.P.N
   پاسخ دهید شنبه 18 مرداد 1394

   مرسی.ویندوز 10 کرک شده از کجا گیر بیارم؟فرمت کنم,ینی درایو C رو دیگه درسته؟همونجا ک ویندوزم نصبه

    مازيار
    پاسخ دهید دوشنبه 20 مرداد 1394

    سلام، ويندوز ده كرك شده فعلاً موجود نيست اما شما فايل ايميج رو دريافت كنيد و از روي اون نصب كنيد، سپس با استفاده از پچ هاي قانوني كننده ويندوز كه توي اينترنت موجود هست استفاده كنيد تا ويندوزتون قانوني بشه.
    براي نصب هم دو حالت هست:
    1- شما ويندوز قبليتون رو آپگريت ميكنيد يعني محتويات كلاً حفظ ميشه ولي ويندوز ارتقا پيدا ميكنه و درايو سي هم فرمت نميشه!
    2- حالت دوم كه احتمالاً به اسم نيو انستاليشن يا موارد مشابه هست كه ويندوز قبلي و اطلاعات درايو سي فرمت ميشه و يه ويندوز جديد و سرحال جايگذين ميشه.

poorya
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

سلام
ببخشید که سوال بی ربط است ولی بنده شبیه ساز ویندوز 10 دانلود کردم ولی نمی دونم باید چطوری ان را اجرا کنم لطفا مرا راهنمایی کنید

باتشکر

ted
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

Volume up-down -power-down

یاد رمزهای مرتال کمباد سگا افتادم
یادش بخیر

علیرضا
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

سلام من با دکمه ها یعنی (خاموش کردم پاور و با ولوم پایین رو گرفتم و … )هارد ریست شد سرعتش درست شد ولی بجز کرتانا چیز دیگه ای نیومد بالا به نظرتون از (about ) ریست کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  حـ می ـد
  پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

  مموری گوشیتونو بردارین، هارد ریست کنین

علیرضا
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

البته الان دانگریت کردم دوباره اپدیت کردم سوال ام اینه که اگه از ستینگ ریست کنم مشکل قبلی ایجاد نمیشه

Yaya
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

همیشه هم خوب نیست ، بیلد قبلی که هارد ریست کردم ، گلنس به طور کامل پرید هر کاری هم کردم نمیومد به طور کلی پاک شده بود
منتظر بیلد جدیدم بیاد

  حـ می ـد
  پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

  باید بدون مموری امتحان میکردین

alireza
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

سلام
خاهشن کمکم کنید
من بیلد ۱۰۱۳۰روی گوشیم نصب بود دیدم زیاد باگ داره برگشتم ب ۸.۱،الان هرکاری میکنم ب بیلدهای جدید میاد اپدیت نمیشه،همیشه ارور میده

محمدرضا
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

سلام،من رم بگیرم بازی هامو بریزم توش بعد هارد ریست کنم و بعدش رم رو جا بزنم بازی ها میان؟؟؟خواهشا یکی جوابمو بده تو ده تا مطلب این سوال رو نوشتم.

mehdi0791
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

سلام ایا میدونید چه موقع ویندوز ۱۰برای لومیا ۹۲۰ در دسترس قرار میگیره؟

mahdi
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

بچه ها سلام من گوشی لومیا۶۲۰دارم یک بار اپدیت ویندوز ۱۰را گرفتم گوشی باز نمی شد خیلی برنامه داشتم اعصابم خیلی خورد شده بود بعد دانگرید کردم ۱گیگ اینترنتم به خاطر گوشیم به باد رفت حالا اگه دوباره ارتقا بدم دوباره اینطوری میشه اگه اینطوری میشه بگین حال اینکارا ندارم اعصابم خورد شه

mohammad-php
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

سلام

ببخشید جناب گلشن

من فکر میکردم اگه از طریق دکمه سخت افزاری ریست کنیم میشه ( هارد ریست ) و اگه از طریق تنظیمات گوشی اینکار رو کنیم میشه ( سافت ریست )

نمیدونستم فرقی بینشون نیست !

تا این قسمت رو خوندم :

چگونه هارد ریست کنیم – ویندوز فون ۸.۱

به تنظیمات (Settings) بروید.
به قسمت “دریاره” (About) بروید.
به پایین صفحه رفته و گزینه ی “گوشی را ریست کن” (Reset your phone) را انتخاب کنید.
سپس “بله” (Yes) را انتخاب کنید.

جالب بووووووووود 😀

پویا آبسالان
پاسخ دهید جمعه 17 مرداد 1394

من هارد ریسیت کردم برای بیلد ۱۴۵ ولی تاثیری نداشت. و الان با هارد ریسیت نمیتونم زبان فارسی کیبورد رو دانلود کنم. خیلی بد شده برام. لومیا ۱۵۲۰

  sina
  پاسخ دهید شنبه 18 مرداد 1394

  پوریا جان نرم افزار ویندوزاینسایدر رو نصب کنید و اینسایدر فست بزنید حالا میتونید کیبورد فارسی رو نصب کنید از بخش تنظیمات مربوطه.

ali
پاسخ دهید شنبه 18 مرداد 1394

من الان حدودا یه ماهی میشه میخوام بکآپ بگیرم ولی نمیشه.رو ۳۸ درصد قفل میشه

بابک ابراهیمی
پاسخ دهید شنبه 18 مرداد 1394

با سلام و تشکر از مقاله خوبتون
فقط ظاهرا یه چیزی یادتون رفته اونم اینه که قبل از هارد ریست کردن حتما سیمکارت و مموری رو از گوشی جدا کنیم.
شاید تو بعضی گوشیها و بعضی بیلدها مشکلی پیش نیاد ولی بعضی وقتها باعث میشه کلا گوشی دیگه بالا نیاد و پی در پی ریست بشه و غیر از ریکاوری یا فلش کردن چاره ای نداشته باشه!
مثلا همین بیلد آخر روی 630 دوال سیم که شخصا دو بار تجربه کردم!

ج ع
پاسخ دهید شنبه 18 مرداد 1394

دوستان سلام
من اقدام میکنم برای پشتیبان گیری،تا نود و هفت درصد هم میره،گیر میکنه و آخرش ارور میده و میزنه ناموفق
برای به روز رسانی هم ارور 80072f8f میده که هم ریست کردم،هم تاریخ و ساعت درسته،هم ریجن آمریکاس
دوستان لطف کنن و راهنمایی

محمود دهقان
پاسخ دهید شنبه 18 مرداد 1394

هیچ فرقی بین سخت افزارهای 930 و 1520 نیست
ولی 930 نمیتونه به خوبی کار کنه

این هم از عجایب نوکیا و مایکروسافت هستش

mahdi
پاسخ دهید یکشنبه 19 مرداد 1394

لطفا جوابم را بدین میخوام بدونم (لومیا۶۲۰)

منوچهر
پاسخ دهید یکشنبه 19 مرداد 1394

بچه ها من به مشکل خوردم ویندوز فون من 8.1 بود اینسایدر فستو زدم بداز دانلود زدم نصب بشه سریع اول نصب کرد گوشیم خاموش و روشن شد حالا تو چرخدنده گیر کرده راستی اگه وای فای خاموش کنم گوشیم بداز 2 دقیقه خاموش میشه اگه روشن باشه بعداز 30 دقیقه خاموش میشه هترد ریست هم نمیتونم کنم تورخدا یکی راهنماییم کنه گیر گردم

mohamad
پاسخ دهید سه شنبه 21 مرداد 1394

سلام یه سوال دارم لطفا جواب بدید! من هر چی سعی کردم نتونستم توی بیلد آخر وین ۱۰ رینگتون مسیج و اپلیکیشن ها رو پیدا کنم که چه جوری تغییر می کنه!
لطفا یکی کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amin mirzaie
پاسخ دهید شنبه 25 مرداد 1394

با سلام .دوستان اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید
گوشی من لومیا۹۲۵ هست .ئرحال حاضر وین ۸٫۱ اپدیت دومش روش نصبه ..وقتی که بیلده اول وی ۱۰ بیرون اومد سرچ اپدیت کردم اما چون گفتن باگ زیاد داره نصب نکردم ..الان دیگه نمیتونم سرچ اپدیت کنم که بیلدای بعدی رو بگیرم چون اماده دانلود اون بیلده که قبلا سرچ کردم ..و گفتن که هرکسی که بیلده اول وین ۱۰ رو بگیره نمیتونه بیلدای بعدی رو بگیره و باید گوشی رو هارد ریست کنه بعد بره واس سرچ اپدیت ..و من نمیخام ریست کنم ..امیدوارم منظورمو گرفته باشین و بتونین راهنماییم کنین ..

peiman65
پاسخ دهید شنبه 1 شهریور 1394

سلام,آقا جون هرکی دوست دارید یکی بگه من چیکااااار کنم؟؟؟ گوشی دنیم بود هرد ریست کردم شد سایان, الان هرچی میرم آپدیت کنم ارور تاریه و ساعت میده ( 80072f8f ) .تاریخ و ساعت دقییییییق دقیق هستش. کشور آمریکا هم رجیونم هستش . چرا اینجوریه؟؟؟؟ گوشیم 925 لطفا اگه کسی بلد بود از طریق ایمیل بهم بگه چیکارش کنم این کوفتی رو 🙁 peiman.alirezai@gmail.com

سایان
پاسخ دهید چهارشنبه 26 شهریور 1394

با سلام ، من گوشیم 820 هستش از طریق اینسایدر به ویندوز 10 آپدیت شدم و اولش دستگاه خیلی کند و برنامه ها درست عمل نمی کرد وحتی نمیشد پیام ارسال کرد با ریست دوباره گوشی ویندوز 10 بالا آمد و ویندوز آپدیت شده قبلی ( ویندوز 8.1 ) به کلی حذف گردید . حال می خواهم آپدیت رو از اینترنت برداشته ام می خواهم به ویندوز 8.1 برگردم . چون که خیلی از برنامه ها در ویندوز آزمایشی 10 کار نمی کنند اگر هم کار میکنند آپدیت نمی شوند و کلا” تا نسخه نهایی بایستی صبر کرد . ضمنا” در ویندوز 10 ظرقیت وان درایو به 30 گیگا بایت افزایش یافته است .
آیا نظری در این مورد دارید راهنمایی نمایید .

ghodrat.arzoo
پاسخ دهید یکشنبه 4 آبان 1394

سلام ببخشی من گوشیم ویندوز۱۰کردم الا داخل بیلدجدید تنظیمات گوشی من کارنمیکنی من باید چکارکنم این تنظیمات گوشیمکارکنه همش میگه باد دانلودکنی متشکرمیشم ک منوراهنمایی کنی باتشکرفروان

oveis
پاسخ دهید یکشنبه 18 آبان 1394

سلام . دوستان من گوشیم رو هارد ریست دادم و توی مراحل راه اندازی فراموش کردم wifi رو انتخاب کنم و الان نمیتونم اکانت درست کنم در ضمن دکمه ی صدا کم کن گوشیم هم خرابه و نمیتونم با کلید ها گوشی رو هارد ریست کنم . اگه راه حل دیگه ای دارین لطفا بگید ممنون.

vampirebabak
پاسخ دهید دوشنبه 26 آبان 1394

cheghad toool mikeshe ta reset beshe?

ava
پاسخ دهید سه شنبه 27 اردیبهشت 1395

سلام گوشی من لومیا ۱۵۲۰ من گوشی رو اپدیت کردم خوب بود ولی بعدش یه پیغامی اومد که گفت برای بهتر شدن ویندوز ده ریست کنین reast now منم زدم بعد اوایلهای ریست بود که علامت ناراحتی اومد و خاموش شد دوباره روشنش کردم همین اتفاق افتاد نه از حالت ریست در میاد بیرون نه روشن میشه در این راهنماییم کنین.

vahid8
پاسخ دهید دوشنبه 28 شهریور 1395

سلام دوست عزیز
شرمنده یه سال دیر اومدم :دی
ببخشید من دیروز یه گوشی ۵۴۰ خریدم و امروز صبح هم به با استفاده از فون آپدیت به نسخه رسمی ویندوز ۱۰ آپدیت کردم، گوشی تقریباً اوکیه و لگ و تاخیر پردازششم اصلاً زیاد نیست!
چون خیلی برنامه روش نصب کردم حیفم میاد مستر ریست کنم، آیا به نظر شما مستر ریست بعد از آپدیت رسمی هم واجبه که انجام بدیم؟
ممنون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,