سرفیس داک یکی از لوازم جانبی سرفیس‌های مایکروسافت است که توسط آن می‌توانید پورت‌های مورد نظرتان را به سرفیس خود متصل کنید. سرفیس داک عمودی وسیله ای بسیار کاربردی و مفید برای اینکه بتوانید سرفیس‌های خود را تبدیل به ایستگاه کاری کنید است که هم اکنون در دسترس عموم قرار گرفته است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت سرفیس پرو دستگاهی است که اساسا به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند تبدیل به یک لپ‌تاپ یا تبلت ویندوزی شود. اما به وسیله این لوازم جانبی جدید یعنی “سرفیس داک عمودی” شما می‌توانید از سرفیس پروی خود به عنوان یک ایستگاه کاری یا همان workstation (به رایانه‌ای سطح بالا گفته می‌شود که برای کاربردهای فنی یا علمی طراحی شده است) هم استفاده کنید.

سرفیس داک عمودی وسیله ای است که توسط آن شما می‌توانید به صورت عمودی از سرفیس‌ها استفاده کنید، به این ترتیب کسانی که ترجیح می‌دهند از سرفیس خود برای قدرت دادن به وسایل دیگر استفاده کنند می‌توانند  توسط این داک عمودی به عنوان نمایشگر اضافی از سرفیس خود لذت ببرند. این داک در اصل به شما این امکان را می‌دهد که از سرفیس خود به عنوان یک نمایشگر لمسی بهره ببرید و یا حتی نمایشگر خود را بزرگتر کنید.

در ویدیو زیر می‌توانید قسمتی از کارایی این داک کاربردی و جدید را مشاهده کنید.

این وسیله از Garage’s 3 در طراحی یک سرفیس الهام گرفته شده است و بگونه‌ای که در آنجا کار می‌کند ساخته شده است، که البته افرادی که این وسیله را برای استفاده تهیه می‌کنند قطعا هدف کاری آن را مشخص می‌کنند.

اگر شماهم به این وسیله جانبی علاقه‌مند هستید نظرات خود را با وینفون به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,