روز گذشته مایکروسافت با انتشار یک به روز رسانی نسبتا بزرگ برای اپلیکیشن استور ویندوز ۱۰ بهبود ها و پیشرفت های بزرگی را برای آن به ارمغان آورد. این به روز رسانی شامل بهبود طراحی نوار پیشرفت برای دانلود، به اشتراک گذاری آسان تر و اطلاعیه های تعاملی بوده است. این به روز رسانی همچنین شامل یک ویژگی مهم دیگری بوده است که امکان نصب اپلیکیشن بر روی اکس باکس از کامپیوتر را به کاربر می دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

با این به روز رسانی جدید برای استور، شما هم اکنون می توانید به سادگی یک برنامه ویندوز ۱۰ را از کامپیوتر ویندوز ۱۰ خود بر روی اکس باکس وان خود نصب کنید. بدیهی است که این قابلیت تنها برای اپلیکیشن های یونیورسال ویندوز که برای کامپیوتر های شخصی و اکس باکس وان در دسترس هستند وجود دارد. به عنوان مثال، شما می توانید با استفاده از آخرین نسخه از اپلیکیشن استور ویندوز، برنامه هایی مانند اسکایپ ویندوز ۱۰ را از طریق کامپیوتر خود بر روی اکس باکس وان نصب کنید.

در حال حاضر، این ویژگی تنها بر روی کامپیوتر در دسترس است، اما اگر امکان نصب اپلیکیشن های اکس باکس وان از طریق دستگاه های ویندوز ۱۰ موبایل نیز فراهم شود بسیار خوشحال کننده و جالب خواهد بود. علاوه بر این، همچنین واقعا خوب می شود که امکان نصب یک برنامه بر روی کامپیوتر از طریق گوشی و بالعکس نیز برای کاربران فراهم شود.

اینسایدرهای ویندوز در حلقه ی Fast در حال حاضر می توانند این ویژگی را با به روز رسانی استور ویندوز به آخرین نسخه امتحان کنند.

نظر شما در مورد این قابلیت جدید چیست؟

منبع :

MSPU

2159 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
PatOMat
پاسخ دهید پنجشنبه 17 فروردین 1396

Introp Tools توی استور!!! 😄
البته قسمت تغییر یا دیدن رجیستری نوشته به زودی ولی همینم فکرشو نمیکردم اجازه بدن! 😂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,