در اوایل این هفته گزارش دادیم که سامسونگ در حال به روز رسانی اپلیکیشن Samsung Flow خود است تا کاربران امکان استفاده از آن بر روی هر کامپیوتر ویندوز ۱۰ را داشته باشند، اما علی رغم این اعلام سامسونگ، این به روز رسانی در دسترس قرار نگرفته بود. این اپلیکیشن به کاربران اجازه انجام کارهای مختلف از جمله باز کردن قفل کامپیوتر های خود با گوشی گلکسی را می دهد. حال این به روز رسانی در دسترس قرار گرفته و کاربران می توانند از ویژگی های آن استفاده کنند. همراه وینفون باشید.

در حال حاضر، این نسخه جدید از اپلیکیشن Samsung Flow به تمام کاربران ویندوز ۱۰ اجازه می دهد تا اعلانات را همگام سازی کنند، کامپیوتر خود را از راه دور باز کنند و فایل ها را به گوشی سامسونگ خود منتقل کنند.

اپلیکیشن Samsung Flow از دستگاه های زیر پشتیبانی می کند و بر روی دستگاه هایی حداقل استانداردهای سیستم عامل که در ادامه آمده را دارا نباشند عملکردی نخواهد داشت:

  • کامپیوترهای شخصی و تبلت های ویندوزی: سیستم عامل به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ یا جدیدتر (۱۵۰۶۳.۴۱۳): گلکسی TabPro S، گلکسی بوک، سرفس پرو و غیره.
  • تبلت های اندرویدی: سیستم عامل اندروید نوگت یا جدیدتر، به عنوان مثال گلکسی Tab S3 و غیره.
  • گوشی های اندرویدی: اندروید مارشمیلو یا جدیدتر، به عنوان مثال گلکسی اس ۸، اس ۸ پلاس، اس ۷، اس ۷ اج، اس ۶، اس ۶ اج، اس ۶ اج پلاس، نوت ۵، A5، A7 و غیره.

در حال حاضر اگر شما در حال اجرای به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ هستید، می توانید این اپلیکیشن را  از استور ویندوز دریافت کرده و از آن استفاده کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 14 مگابایت
  • منتشر کننده : Samsung Electronics Co, Ltd.
منبع :

MSPU

1935 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
علی رضا ناصری
پاسخ دهید یکشنبه 11 تیر 1396

دوست عزیز
هنوز کار نمی کنه
من گوشیم مارشملو و و ویندوز ۱۰ به روزه شده هم دارم
اما وقتی اپ ویندوز ۱۰ رو نصب می کنی می گیه دستگاه شما امکانات حداقلی ما را نداره
اپ موبایل هم می گی این اپ برای گوشی شما نیست

sam
پاسخ دهید دوشنبه 12 تیر 1396

این برنامه نیاز به سخت افزار tpm داره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,