عنوان Destiny 2 بعد از انتشار موفق خود تابحال تخفیف های زیادی خورده است و بارها در بازه‌های زمانی مختلف به صورت رایگان عرضه شده است.

با توجه گفته شرکت اکتیویژن و استودیو‌ی بانجی، عنوان Destiny 2 هم‌اکنون به صورت رایگان از طریق نرم‌افزار Battle.net در دسترس تمام کاربران پلتفرم رایان‌های شخصی قرار دارد. بنابر این اطلاعات، شما می‌توانید این عنوان را تا تاریخ 18 نوامبر برابر با 27 آبان ماه به صورت رایگان دریافت کنید و نه فقط برای این بازه زمانی کوتاه بلکه برای همیشه. لازم به ذکر است که این نسخه‌ رایگان شامل بسته‌ی الحاقی جدید این عنوان یعنی بسته الحاقی Forsaken نخواهد بود.

این تخفیف به دلیل ساگرد اول عنوان Destiny 2 است. کسانی که این عنوان را برای رایانه شخصی خود خریداری کرده‌اند به علت سالگرد اول این عنوان، نشانه‌ای را جایزه خواهند گرفت. این جایزه را نمی‌توان با گرفتن رایگان خود بازی مقایسه کرد ولی بهرحال از هرچی بهتره.

کسانی که اکانت Battle.net دارند تنها با تایید اکانت خود به وسیله پیامکی که دریافت می‌کنند می‌توانند نسخه رایگان عنوان Destiny 2 را دریافت کنند.

در ماه سپتامبر سال جاری نی عنوان Destiny 2 به صورت رایگان در دسترس کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار گرفت که با توجه به این موضوع، این عنوان در ماه سپتامبر سال جاری بیشترین تعداد دانلود را داشته و مطمئنا این روشی بسیار مناسب برای اضافه کردن کاربران بیشتری به جمع جامعه کاربران این عنوان است.

عنوان Destiny 2 هم‌اکنون برای کاربران کنسول‌های پلی ‌استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌ های شخصی در دسترس قرار دارد. به محض دریافت اخبار بیشتر آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

آیا شما نسخه رایگان عنوان Destiny 2 را تجربه می‌کنید؟ چه حسی در این مورد دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

منبع :

MSPU

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ngame
پاسخ دهید جمعه 25 آبان 1397

درسته که کلا اهل بازی کردن نیستم ولی گرفتمش 😐😂😂

saeed
پاسخ دهید جمعه 25 آبان 1397

این هفته هم گذشت و وینستا نیومد

    امیر زمانی
    پاسخ دهید جمعه 25 آبان 1397

    بر اساس اظهارات توسعه دهندگانش، برنامه به مایکروسافت ارسال شده ولی هنوز تایید و قابل دانلود نشده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,