مایکروسافت در شب گذشته اقدام به انتشار یک به روز رسانی بزرگ برای اعضای اینسایدر حلقه فست ویندوز ۱۰ کرد. این بیلد شامل اکشن سنتر جدید، ویژگی های جدید در مرورگر اج، بهبود صفحه کلید نرم افزاری و دست خط، بهبود کرتانا و بسیاری موارد دیگر بود که در مطلبی آن ها را به اطلاع شما رسانده ایم. حال تغییر دیگری در بیلد ۱۶۲۱۵ ویندوز ۱۰ مشاهده شده که مربوط به ابزار Bash می باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

یکی دیگر از ویژگی های کوچک اما مهم موجود در بیلد ۱۶۲۱۵ ویندوز ۱۰ این است که شما دیگر لازم نیست برای اجرای Bash بر روی اوبونتو در ویندوز، حالت دولوپر یا توسعه دهندگان را از مسیر (Settings -> Update & Security -> For Developers) فعال کنید.

از آن جا که Bash بر روی ویندوز یک تکنولوژی بسیار جدید است، مایکروسافت آن را برای مصرف کنندگان عمومی غیر فعال کرده بود تا آن ها را از استفاده سهوی از آن حفاظت کند. در طول سال گذشته، پس از چند روز رسانی، مایکروسافت اکنون اطمینان از ایمنی و کارآمدی WSL اطمینان حاصل کرده و در حال حاضر این ویژگی را برای تعداد بیش تری از کاربران فعال کرده است. این مهم است توجه داشته باشید که، شما هنوز هم باید به صورت دستی زیرسیستم ویندوز برای عناصر اختیاری لینوکس به منظور نصب WSL را فعال کنید.

منبع :

MSPU

2147 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مسعود
پاسخ دهید جمعه 19 خرداد 1396

تا زمانی که نشه برنامه ی لینوکسی رو نصب کرد بش بی معنیه

  quasar
  پاسخ دهید جمعه 19 خرداد 1396

  سلام
  حالت خوبه پسر ؟

   hamed
   پاسخ دهید جمعه 19 خرداد 1396

   گمون نکنم خوب باشه،فک کنم نمیدونه جریان بش چیه

    quasar
    پاسخ دهید جمعه 19 خرداد 1396

    با کمال احترام به مسعود جون
    ولی نمیدونم چه بدبختییه همه ما داریم، هر جور شده باید نظر بدیم، حتی در موردایی که هیچ اطلاعی نداریم.
    پیروز باشید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,