یکی از مهم‌ترین دلایلی که علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای به سراغ کنسول‌های ایکس‌باکس می‌آیند، سیستم ایکس‌باکس لایو و ایکس‌باکس اچیومنت است که به گیمرهای امکان رقابت با یکدیگر را در میان دنیایی از عناوین بازی‌های رایانه‌ای می‌دهد که حتی می‌تواند بسیار اعتیادآور باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

با توجه به اخبار منتشر شده، به نظر می‌رسد که به‌زودی قادر خواهید بود تا بتوانید به وسیله کنسول‌های دیگر نیز اچیومنت جمع کنید. با توجه به این خبر گیمرها به ۷۹ اچیومنت از ۱۷۵۰ اچیومنت موجود، در کنسول نینتندو سوییچ دسترسی خواهند داشت.

این تواضع و حسن‌نیت مایکروسافت را می‌توان در بازی تحسین شده ماینکرفت ببینیم. چراکه این بازی برای تمام پلتفرم‌های موجود عرضه شده است. باید دید این اقدام مایکروسافت فقط محدود به بازی ماینکرفت می‌شود یا برای دیگر عناوین مشترک نیز چنین امکانی در نظر گرفته می‌شود؟ با این حال این حرکت مایکروسافت می‌تواند قدم بزرگی در کارها و مشارکت‌های دیگر باشد.

اگر دقت کرده باشید مایکروسافت بیشتر روی ارائه سرویس‌ها تمرکز دارد تا فروش دستگاه‌ها و تلاش می‌کند تا راهی پیدا کند که بتواند از درون بازی‌ها با ارائه خدمات کسب درآمد کند.

منبع :

MSPOWERUSER

67 پست
محمد جواد نجفی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
reddeat
پاسخ دهید دوشنبه 27 فروردین 1397

نویسنده این متن توی سایت خارجی احتمالا بی سپاد بوده. والا تا اونجایی که من با استیم کار کردم که محبوبترین کلاینت گیم کاملا اچیومنت پیشتیبانی میکنه .

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,